Liga portugalska - 12. kolejka Segundy Liga: CD Cova Piedade - UD Vilafranquense 0-0

W pojedynku 12. kolejki portugalskiej Segundy Liga, który rozegrany został 7 grudnia, drużyna CD Cova zremisowała z UD Vilafranquense 0-0. Mecz na Estádio Municipal José Martins Vieira w Almadzie obejrzało 528 widzów.

12. kolejka Portugalia - Segunda Liga
2019-12-07 16:00 | Stadion: Estádio Municipal José Martins Vieira | Widzów: 528 | Arbiter: Luís Máximo
CD Cova Piedade
UD Vilafranquense
0
0

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi jedenastkami.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. Między siódmą a 36. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom gości i jedną drużynie przeciwnej.

Drugą połowę zespół CD Cova rozpoczął w zmienionym składzie, za Liu Yuhao wszedł Edinho. Między 49. a 54. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom CD Cova i jedną drużynie przeciwnej.

W 55. minucie Vitinho został zmieniony przez Gustava Souzę. Trener UD Vilafranquense postanowił zagrać agresywniej. W 63. minucie zmienił pomocnika Nikitę Korzuna i na pole gry wprowadził napastnika Wilsona Santosa, który w bieżącym sezonie ma na koncie już sześć bramek. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego jedenastka wciąż miała problemy ze skutecznością. W 72. minucie w zespole UD Vilafranquense doszło do zmiany. Gustavo Tocantins wszedł za Pepa Santos.

Chwilę później trener CD Cova postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię pomocy i w 77. minucie zastąpił zmęczonego Boubakary'ego Diarrę. Na boisko wszedł Thabo Cele, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska. W doliczonej pierwszej minucie starcia w jedenastce UD Vilafranquense doszło do zmiany. Alan Bidi-Lecadouq wszedł za João Vieirę.

João Pedro dos Santos Gonçalves54′
49′ Alex Kakuba
Kassio Fernandes Magalhães
Junior Randal Oto'o Zue
Diogo Marques Izata Pereira8′
Yan Victor Silva Paixão
Marco António Pereira Grilo
77′ Boubakary Diarra
Ulisses Rocha de Oliveira36′
17′ 55′ Victor Guilherme dos Santos Carvalho
Filipe Santos Oliveira
46′ Yuhao Liu
João André Ribeiro Vieira90′
Antonio Eduardo Furquim de Freitas Batista
Rodrigo Martins Josviaki
Victor Guilherme Massaia
Alan Régis Bidi-Lecadouq90′
77′ Thabo Cele
Filipe Manuel Nunes Brigues
Francisco Jiayu Chen
Tato Almara
Robson Vaz Shimabuku
Gustavo Henrique Barbosa Freire72′
46′ 50′ Arnaldo Edi Lopes da Silva
Wilson dos Santos Januário63′
55′ Gustavo Moura e Souza
Onyekachi Eze Silas

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Sędzia pokazał trzy żółte kartki piłkarzom gości w pierwszej połowie, natomiast w drugiej jedną. Zawodnicy drużyny przeciwnej dostali w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, a w drugiej dwie.