Liga portugalska - 1. kolejka Segundy Liga: Academico de Viseu FC - Académica de Coimbra 0-0

8 października na Estádio Municipal do Fontelo odbyło się spotkanie 1. kolejki portugalskiej Segundy Liga pomiędzy drużynami Viseu FC i Académicy. Starcie zakończyło się remisem 0-0. Mecz obejrzało 208 widzów.

1. kolejka Portugalia - Segunda Liga
2020-10-08 16:00 | Stadion: Estádio Municipal do Fontelo | Widzów: 208 | Arbiter: Bruno Miguel Cândido Rebocho
Academico de Viseu FC
Académica de Coimbra
0
0

Początek spotkania nie zapowiadał emocjonującego meczu. Piłkarze starali się wypracowywać sytuacje, ale gra nie kleiła się obu drużynom. Sędzia miał niewiele pracy. Dopiero w czwartym kwadransie coś zaczęło się dziać na boisku. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Na drugą połowę jedenastka Viseu FC wyszła w zmienionym składzie, za Dioga wszedł André Carvalhas. W 61. minucie Mohamed Bouldini został zastąpiony przez Rafaela Furtada.

Jedyną kartkę w meczu sędzia pokazał Ricardowi Diasowi z Académicy. Była to 74. minuta pojedynku. Na dziewięć minut przed zakończeniem meczu w zespole Viseu FC doszło do zmiany. Bruninho wszedł za Brunona Loureira. W 88. minucie w drużynie Académicy doszło do zmiany. Pedro Pinto wszedł za Zourdine'a Thiora.

Bruno Martins Teles
46′ Diogo de Almeida Santos
Ricardo Dias74′
Fernando Jose Almeida Ferreira
Fábio Miguel Jesus Carvalho
76′ Kelvin Monteiro Medina
Atair Mimito Rocha Biai
61′ João Vasco Lima Santos de Miranda
Pedro José de Moura Duarte Pinto88′
46′ André Filipe da Silva Carvalhas
Diogo João Nogueira Pereira
76′ 81′ Bruno Loureiro
Daniel Costa
61′ Anthony Charles Carter
Rafael Victor de Oliveira Furtado61′
Romy Carlitos Gomes Silva

81′ Bruno Filipe Lopes Correia

Z przebiegu meczu nie wynikało, że jedna z drużyn będzie potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Posiadanie piłki rozłożyło się równomiernie na obie drużyny. Remis od samego początku „wisiał w powietrzu”. Obie drużyny utrzymywały się przy piłce praktycznie tyle samo czasu. Mecz był bardzo wyrównany, od pierwszej do ostatniej minuty.

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Arbiter nie ukarał zawodników gospodarzy żadną kartką, natomiast piłkarzom Académicy przyznał jedną żółtą.

Zespół gospodarzy w drugiej połowie wymienił czterech graczy. Natomiast jedenastka Académicy w drugiej połowie wymieniła dwóch graczy.