Futebol Clube de Pacos de Ferreira - Portimonense Sporting Clube 0-3 (0-1). Liga - 2. kolejka

W spotkaniu 2. kolejki Ligi Portugal Bwin, które rozegrane zostało 15 sierpnia, zespół FC Pacos de Ferreira przegrał z Portimonense SC 0-3 (0-1). Mecz odbył się na Estadio da Mata Real w Paços de Ferreirze.

W  spotkaniu 2. kolejki  Ligi Portugal Bwin, które rozegrane zostało 15 sierpnia, zespół FC Pacos de Ferreira przegrał  z Portimonense SC  0-3 (0-1). Mecz odbył się na Estadio da Mata Real w Paços de Ferreirze.

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 10 pojedynków drużyna FC Pacos de Ferreira wygrała dwa razy, ale więcej przegrywała, bo trzy razy. Pięć meczów zakończyło się remisem.

Już w początkowych minutach meczu dokonano zmiany. W 15. minucie Nicolas Gaitan został zastąpiony przez Ze Uiltona.

W 16. minucie za czerwoną kartkę zszedł z boiska Ze Uilton osłabiając tym samym zespół FC Pacos de Ferreira. W 20. minucie w drużynie Portimonense SC doszło do zmiany. Luquinhas wszedł za Andersona Oliveirę.

Yago Cariello wywołał eksplozję radości wśród kibiców Portimonense SC, zdobywając bramkę w 32. minucie pojedynku. Asystę przy golu zanotował Pedro Sa.

Jedyną żółtą kartkę w pierwszej połowie otrzymał Matchoi Djalo z zespołu FC Pacos de Ferreira. Była to 45. minuta spotkania. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Portimonense SC.

Między 50. a 73. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując pięć żółtych kartek zawodnikom Portimonense SC i dwie drużynie przeciwnej. W 54. minucie Arthur Sales został zmieniony przez Philippe'a Koffiego, co miało wzmocnić zespół FC Pacos de Ferreira. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Paula Moreirę na Henrique Jocu.

Trzeba było trochę poczekać, aby trener Portimonense SC postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w formację obronną i w 76. minucie zastąpił zmęczonego Moustaphę Secka. Na boisko wszedł Zie Ouattara, który miał za zadanie uspokoić grę w szeregach obronnych. W tej samej minucie Mohamed Diaby został zmieniony przez Ewertona, co miało wzmocnić drużynę Portimonense SC. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Nigela Thomasa na Fernanda Fonsecę oraz Jordana Holsgrovego na Abbasa Ibrahima.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Portimonense SC w 80. minucie spotkania, gdy Luquinhas zdobył drugą bramkę. Asystę zaliczył Ewerton.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Portimonense SC w 84. minucie spotkania, gdy Ewerton strzelił trzeciego gola. Przy zdobyciu bramki asystował Luquinhas.

Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 0-3.

Arbiter pokazał trzy żółte kartki oraz jedną czerwoną piłkarzom FC Pacos de Ferreira, a zawodnikom Portimonense SC przyznał pięć żółtych.

Jedni i drudzy wymienili po czterech zawodników.