Futebol Clube de Pacos de Ferreira - Benfica Lizbona 0-2 (0-2). Liga - 34. kolejka

W pojedynku 34. kolejki Ligi Portugal Bwin, który rozegrany został 13 maja, drużyna FC Pacos de Ferreira przegrała z Benficą Lizbona 0-2 (0-2). Mecz odbył się na Estadio da Mata Real w Paços de Ferreirze.

W  pojedynku 34. kolejki  Ligi Portugal Bwin, który rozegrany został 13 maja, drużyna FC Pacos de Ferreira przegrała  z Benficą Lizbona  0-2 (0-2). Mecz odbył się na Estadio da Mata Real w Paços de Ferreirze.

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 18 starć drużyna FC Pacos de Ferreira wygrała jeden raz, ale więcej przegrywała, bo aż 16 razy. Jeden mecz zakończył się remisem.

Asystę zanotował Tiago Gouveia.

Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach, a już padła pierwsza bramka w tym spotkaniu. W piątej minucie bramkę zdobył Henrique Araujo.

Jedenastka FC Pacos de Ferreira ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół Benfiki Lizbona , strzelając kolejnego gola. Na minutę przed zakończeniem pierwszej połowy Henrique Araujo ponownie strzelił gola zmieniając wynik na 0-2. Asystę przy bramce zanotował Gil Dias.

Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 0-2.

W 53. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Gilberta z Benfiki Lizbona, a w 57. minucie Fernanda Fonsecę z drużyny przeciwnej. W 65. minucie Adrian Butzke został zmieniony przez Denilsona.

Między 66. a 89. minutą, boisko opuścili piłkarze Benfiki Lizbona: Joao Mario, Tiago Gouveia, Gilberto, Henrique Araujo, Paulo Bernardo, na ich miejsce weszli: Diego Moreira, Diogo Goncalves, Martim Neto, Roman Jaremczuk, Adel Taarabt. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Pedro Ganchasa, Lucasa Silvy, Fernanda Fonseki, Nicolasa Gaitana zajęli: Nuno Lima, Matchoi Djalo, Luis Bastos, Edmilson Mendes.

Zawodnicy obu drużyn dostali po jednej żółtej kartce.

Obie drużyny dokonały po pięć zmian w drugiej połowie.