Reklama

Reklama

Futebol Clube de Arouca - Os Belenenses SAD 0-0. Liga - 34. kolejka

14 maja na Estadio Municipal de Arouca odbyło się spotkanie 34. kolejki Ligi Portugal Bwin pomiędzy drużynami FC Arouca i Belenenses SAD. Pojedynek zakończył się remisem 0-0.

14 maja  na Estadio Municipal de Arouca odbyło się spotkanie  34. kolejki  Ligi Portugal Bwin pomiędzy drużynami FC Arouca  i Belenenses SAD. Pojedynek zakończył się remisem 0-0.

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na dziewięć starć drużyna FC Arouca wygrała dwa razy, ale więcej przegrywała, bo cztery razy. Trzy mecze zakończyły się remisem.

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Tiagowi Esgaiowi z FC Arouca. Była to 25. minuta meczu.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 54. minucie sędzia przyznał kartkę Davidowi Simao z zespołu FC Arouca. W 59. minucie Pedro Nuno zastąpił Rafaela Camacha.

Reklama

Trener FC Arouca postanowił zagrać agresywniej. W tej samej minucie zmienił pomocnika Leandra Silvę i na pole gry wprowadził napastnika Arsenia Nunesa. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego jedenastka wciąż miała problemy ze skutecznością. Od 59 minuty boisko opuścili piłkarze FC Arouca: Antony, Oday Dabbagh, Tiago Araujo, na ich miejsce weszli: Marco Soares, Bruno Marques, Mateus Quaresma. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Francisca Teixeiry, Yvesa Barayego, Chimy Akas zajęli: Luis Mota, Lica, Nilton Varela. Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom Belenenses SAD: Chimie Akas w 84. minucie i Ablowi Camarze w trzeciej minucie doliczonego czasu pojedynku.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Zawodnicy obu drużyn obejrzeli po dwie żółte kartki.

Obie drużyny wymieniły po czterech zawodników w drugiej połowie.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama