CD Mafra - CD Trofense 0-0. Liga portugalska - 6. kolejka Segunda Liga

W spotkaniu 6. kolejki portugalskiej Segunda Liga, które rozegrane zostało 18 września, drużyna Mafry zremisowała z CD Trofense 0-0. Mecz na Estádio Municipal de Mafra obejrzało 359 widzów.

6. kolejka Portugalia - Segunda Liga
2021-09-18 16:30 | Stadion: Estádio Municipal de Mafra | Widzów: 359 | Arbiter: João António Ferreira Gonçalves
CD Mafra
CD Trofense
0
0

Od pierwszych minut jedenastka Mafry zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny CD Trofense była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Simão Martins z jedenastki gości. Była to 21. minuta starcia.

W 52. minucie sędzia przyznał kartkę Ináciowi Miguelowi z Mafry. W 60. minucie Pedro Aparício zastąpił Leandrinha.

Po godzinie gry w zespole CD Trofense doszło do zmiany. Lionn wszedł za Daniela Liberala. Na boisku zawrzało. Aby uspokoić sytuację w 65. minucie, arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom obu drużyn: Barthélémemu Diedhiou i Pedro Barcelosowi. Na 22 minuty przed zakończeniem drugiej połowy w zespole CD Trofense doszło do zmiany. Andrézinho wszedł za Brunona Almeidę.

Trener CD Trofense postanowił zagrać agresywniej. W 68. minucie zmienił pomocnika Barthélémego Diedhiou i na pole gry wprowadził napastnika Gustava Furtada. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego zespół wciąż miał problemy ze skutecznością. Po chwili trener Mafry postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię napadu i w 76. minucie zastąpił zmęczonego Andrezinha. Na boisko wszedł Stevy Okitokandjo, który miał za zadanie częściej niepokoić obrońców drużyny przeciwnej. W tej samej minucie Pedro Lucas został zmieniony przez Vitora Gabriela, co miało wzmocnić drużynę Mafry. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Pachu na Mohameda Achouriego.

W czwartej minucie doliczonego czasu gry sędzia ukarał kartką Burę, zawodnika gospodarzy.

Rogério Paulo Veiga Santos
65′ Pedro Henrique Barcelos Silva
Tiago André Araújo Rodrigues
Tomás Caldas Januário Carvalho Domingos
Simão Carvalho Martins21′
Bruno da Silva Fonseca
Jimmy Ange Mutsinzi
52′ Inácio Miguel Ferreira Santos
João Carlos Silva Faria
90′ Miguel Ângelo Marques Granja
Barthélémy Diedhiou65′ 68′
Guilherme Filipe Salgado Ferreira
Vasco André Moreira da Rocha
60′ Pedro Miguel Santos Aparício
Bruno Filipe Pereira Soares Almeida68′
Rodrigo Miguel Forte Paes Martins
Rodrigo Filipe Santos Ferreira
76′ André Miguel Pinto Lopes
Daniel Cruz Liberal61′
76′ Pedro Lucas Schwaizer
André Filipe Carneiro Leal68′
60′ Leandro Cordeiro de Lima Silva Leandrinho
Abel Kanyamuna
Lucas Marques de Oliveira
Keffel Resende Alvim
João Diogo Alves Rodrigues
Mohamed Elias Achouri86′
76′ Stevy Okitokandjo
Gustavo Martins Furtado dos Santos68′
76′ Alves Nery Vitor Gabriel
Bruno Daniel Pereira Castro Moreira

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Piłkarze gospodarzy obejrzeli w meczu trzy żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy dwie.

Jedenastka gospodarzy w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast zespół CD Trofense w drugiej połowie wymienił czterech graczy.