Casa Pia AC - Academico de Viseu FC 0-0. Liga portugalska - 31. kolejka Segunda Liga

2 maja na Estádio Pina Manique w Lizbonie odbyło się spotkanie 31. kolejki portugalskiej Segunda Liga pomiędzy drużynami Casy Pia AC i Viseu FC. Mecz zakończył się remisem 0-0.

31. kolejka Portugalia - Segunda Liga
2021-05-02 19:00 | Stadion: Estádio Pina Manique | Arbiter: Ricardo Baixinho
Casa Pia AC
Academico de Viseu FC
0
0

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą trzy razy. Zespół Viseu FC wygrał dwa razy, zremisował raz, nie przegrywając żadnego spotkania.

Już w pierwszych minutach drużyna Casy Pia AC próbowała rozpoznać przeciwników konstruując akcje zaczepne. Przez dłuższy czas przewaga w posiadaniu piłki była aż nadto widoczna, jednak nie przynosiło to efektów w postaci bramek. Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Marvin Santos z jedenastki gospodarzy. Była to 35. minuta pojedynku.

W 49. minucie arbiter pokazał kartkę Vítorowi Gonçalvesowi z Casy Pia AC. W 57. minucie Christian zastąpił Diego Luiza.

W tej samej minucie trener Casy Pia AC postanowił skorzystać ze swojego jokera i na plac gry wszedł Vitó, a murawę opuścił Jota. W 58. minucie w zespole Casy Pia AC doszło do zmiany. Abdul Abubakari wszedł za Camila Trianę. Trener Viseu FC postanowił zagrać agresywniej. W 61. minucie zmienił pomocnika Jeremíasa Rodrígueza i na pole gry wprowadził napastnika João Vasco, który w bieżącym sezonie ma na koncie trzy gole. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego zespół wciąż miał problemy ze skutecznością.

Od 61 minuty boisko opuścili zawodnicy Viseu FC: André Carvalhas, Anthony Carter, Yuri, na ich miejsce weszli: Kelvin Medina, Luisinho, Filipe Soares. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Vítora Gonçalvesa, Savioura Godwina zajęli: Nermin Zolotić, Donald Djoussé. Od 66. minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom gospodarzy i jedną drużynie przeciwnej.

Ricardo José da Silva Fernandes
90′ Matheus de Jesus Dantas
Fabio Manuel Matos dos Santos
68′ Zach Muscat
Tiago Manuel Oliveira Mesquita
Jefferson Moreira Nascimento
João Miguel Passos Manuel Pica
35′ Marvin Martins Santos Da Graça
Joel Filipe Sousa Monteiro
Zidane Agustini Banjaqui
André Filipe da Silva Carvalhas61′
57′ Christian da Silva Fiel
Diogo de Almeida Santos
49′ 72′ Vítor Bruno Rodrigues Gonçalves
Yuri Nascimento de Araújo90′
57′ João Pedro Ferreira Silva
Jeremías Martín Rodríguez Puch61′
89′ Saviour Amunde Godwin
Paul Ayongo
58′ Camilo José Triana Fragoso
Filipe Correia Soares90′
72′ Nermin Zolotić
Fernando Jose Almeida Ferreira
57′ Victor Emanuel Araújo Ferreira
Kelvin Yannick Fortes Monteiro61′ 66′
Romeu Oliveira Ribeiro
Luis Miguel Pinheiro Andrade80′
58′ Abdul Malik Abubakari
Sena Yang
57′ Diego Luiz de Siqueira Medeiros
João Vasco Lima Santos de Miranda61′
89′ Donald Dering Djoussé

Przewaga jedenastki Casy Pia AC w posiadaniu piłki była ogromna (67 procent), niestety, pomimo takiej przewagi zespołowi nie udało się wygrać meczu.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Piłkarze Casy Pia AC otrzymali w meczu cztery żółte kartki, a ich przeciwnicy jedną.

Jedenastka gospodarzy w drugiej połowie wymieniła pięciu zawodników. Natomiast drużyna Viseu FC w drugiej połowie dokonała czterech zmian.