Vineta Wolin - Gminny Klub Sportowy Cartusia 1923 Kartuzy 1-0 (0-0). 3. kolejka III Ligi - Grupa II

17 sierpnia na UNKNOWN-2867 odbył się mecz 3. kolejki III Ligi - Grupa II pomiędzy drużynami Vinety Wolin i Cartusi Kartuzy. Starcie zakończyło się zwycięstwem Vinety Wolin 1-0.

17 sierpnia  na UNKNOWN-2867 odbył się mecz  3. kolejki  III Ligi - Grupa II pomiędzy drużynami Vinety Wolin  i Cartusi Kartuzy. Starcie zakończyło się zwycięstwem Vinety Wolin 1-0.

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą pięć razy. Zespół Vinety Wolin wygrał dwa razy, zremisował tyle samo, a przegrał tylko raz.

Niewiele działo się od początku meczu, dlatego warto odnotować fakt, że już w tej fazie spotkania jeden z zawodników nie mógł kontynuować zawodów. W 41. minucie Szymon Kurczak zastąpił Macieja Ignasiaka.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Damian Garbacik z zespołu Cartusi Kartuzy. Była to 43. minuta spotkania. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

W 50. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Marka Niewiadę z Vinety Wolin, a w 54. minucie Oliwiera Dobka z drużyny przeciwnej. Między 55. a 67. minutą, boisko opuścili zawodnicy Cartusi Kartuzy: Borys Sobstyl-Jaloszynski, Borys Sobstyl-Jaloszynski, Marcin Poręba, Marcin Poręba, na ich miejsce weszli: Nikodem Parulski, Przemysław Żukowski, Volodymyr Kucher, Jakub Poręba. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Kryspina Lesniaka, Jakuba Maszki, Jakuba Maszki zajęli: Gracjan Kuśmierek, Roman Hutyria, Kacper Zmudz.

Jedyną bramkę meczu dla Vinety Wolin zdobył Gracjan Kuśmierek w 69. minucie. Od 75. minuty arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom Vinety Wolin.

W 82. minucie w drużynie Cartusi Kartuzy doszło do zmiany. Vadym Novykov wszedł za Dawida Szałeckiego.

Jedenastka Vinety Wolin zdominowała rywali na boisku. Przeprowadziła o wiele więcej groźnych ataków na bramkę przeciwników, oddała jeden celny strzał. Wyjątkowa nieporadność napastników Cartusi Kartuzy była aż nadto widoczna. W ciągu 90 minut meczu nie oddali żadnego celnego strzału.

Sędzia pokazał cztery żółte kartki piłkarzom Vinety Wolin, a zawodnikom Cartusi Kartuzy przyznał dwie.

Zespół Vinety Wolin wymienił czterech zawodników. Natomiast jedenastka Cartusi Kartuzy w drugiej połowie dokonała pięciu zmian.