Świt Skolwin - Gedania Gdańsk 1-1 (0-0). 3. kolejka III Ligi - Grupa II

W starciu 3. kolejki III Ligi - Grupa II, które rozegrane zostało 17 sierpnia, zespół Świt Skolwin-u zremisował z Gedanią Gdańsk 1-1 (0-0). Spotkanie odbyło się na Obiekt Sportowy Skolwin w Szczecinie.

W  starciu 3. kolejki  III Ligi - Grupa II, które rozegrane zostało 17 sierpnia, zespół Świt Skolwin-u zremisował  z Gedanią Gdańsk  1-1 (0-0). Spotkanie odbyło się na Obiekt Sportowy Skolwin w Szczecinie.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się remisem.

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. W 22. minucie arbiter przyznał kartkę Adamowi Dudzie z drużyny Gedanii Gdańsk.

W 39. minucie za Mateusza Pogorzalskiego wszedł Michal Gajewski. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Między 66. a 69. minutą, boisko opuścili zawodnicy Świt Skolwin-u : Przemysław Kędziora, Jedrzej Kujawa, na ich miejsce weszli: Dominik Dziąbek, Patryk Paczuk. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Macieja Gorwy, Adama Dudy zajęli: Konrad Waliszewski, Bartosz Apostołowicz. W 76. minucie kartkę dostał Jakub Białczyk, piłkarz Świt Skolwin-u.

Wysiłki podejmowane przez zespół Gedanii Gdańsk w końcu przyniosły efekt bramkowy. W 81. minucie Filip Sosnowski dał prowadzenie swojej drużynie.

Trener Świt Skolwin-u postanowił zagrać agresywniej. W 83. minucie zmienił pomocnika Jakuba Białczyka i na pole gry wprowadził napastnika Adama Nagórskiego. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego zespół wciąż miał problemy ze skutecznością.

Drużyna Gedanii Gdańsk krótko cieszyła się prowadzeniem. Trwało to tylko dwie minuty, ponieważ zespół Świt Skolwin-u doprowadził do remisu. Gola strzelił Patryk Paczuk. W tej samej minucie arbiter ukarał żółtą kartką Kamila Kankowskiego z Gedanii Gdańsk, a w 85. minucie Marka Szulca z drużyny przeciwnej.

W 87. minucie boisko opuścili piłkarze Świt Skolwin-u: Dawid Kisły, Robert Żolik, a na ich miejsce weszli Julian Kaminski, Julian Kaminski. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 1-1.

Zawodnicy obu drużyn dostali po dwie żółte kartki.

Jedenastka Świt Skolwin-u w drugiej połowie wymieniła pięciu graczy. Natomiast zespół Gedanii Gdańsk wykorzystał wszystkie zmiany.