SKS Unia Swarzędz - SKS Bałtyk Gdynia 3-1 (1-0). 1. kolejka III Ligi - Grupa II

6 sierpnia na UNKNOWN-2864 odbyło się starcie 1. kolejki III Ligi - Grupa II pomiędzy drużynami Unii Swarzędz i Bałtyku Gdynia. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Unii Swarzędz 3-1. Na stadionie zasiadło 225 widzów.

6 sierpnia  na UNKNOWN-2864 odbyło się starcie  1. kolejki  III Ligi - Grupa II pomiędzy drużynami Unii Swarzędz  i Bałtyku Gdynia. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Unii Swarzędz 3-1. Na stadionie zasiadło 225 widzów.

Od pierwszych minut zespół Unii Swarzędz zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Bałtyku Gdynia była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Unii Swarzędz w 20. minucie spotkania, gdy Jan Paczyński zdobył pierwszą bramkę.

W 28. minucie kartkę dostał Adam Borucki, zawodnik Unii Swarzędz. W 38. minucie za Jakuba Bacha wszedł Milosz Waszczuk. Na cztery minuty przed zakończeniem pierwszej połowy kartkę dostał Fabian Lengiewicz z Bałtyku Gdynia.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Unii Swarzędz.

Drużyna Bałtyku Gdynia ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół Unii Swarzędz, strzelając kolejnego gola. W 48. minucie na listę strzelców wpisał się Ernest Korek.

W 57. minucie kartkę obejrzał Kacper Szymankiewicz z jedenastki Unii Swarzędz.

Piłkarze Bałtyku Gdynia odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 63. minucie gola kontaktowego strzelił Mateusz Długołęcki.

W tej samej minucie sędzia ukarał kartką Mateusza Kustosza, zawodnika Unii Swarzędz. W 65. minucie w drużynie Bałtyku Gdynia doszło do zmiany. Igor Jankowski wszedł za Marcela Slugę. Między 65. a 75. minutą, boisko opuścili zawodnicy Unii Swarzędz: Ernest Korek, Marcin Szeibe, Jan Paczyński, Jan Paczyński, na ich miejsce weszli: Mateusz Maluski, Witold Walkowiak, Damian Pawlak, Adrian Chopcia. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Karola Fietza, Karola Fietza zajęli: Mikołaj Kośnik, Maciej Kaźmierczak.

Między 72. a 87. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Bałtyku Gdynia i jedną drużynie przeciwnej.

W ostatnich minutach spotkania na murawie stadionu kibice domagali się kolejnych bramek. W pierwszej minucie doliczonego czasu gry wynik na 3-1 podwyższył Damian Pawlak.

Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 3-1.

Zespół Unii Swarzędz zdominował rywali na boisku. Przeprowadził o wiele więcej groźnych ataków na bramkę przeciwników, oddał trzy celne strzały.

Piłkarze Unii Swarzędz otrzymali w meczu cztery żółte kartki, a ich przeciwnicy trzy.

Jedni i drudzy wymienili po czterech zawodników.