KS Sokół Kleczew - Polonia Środa Wielkopolska 1-0 (1-0). 3. kolejka III Ligi - Grupa II

17 sierpnia na Stadionie Miejskim w Kleczewie odbyło się spotkanie 3. kolejki III Ligi - Grupa II pomiędzy drużynami KS Sokół Kleczew i Polonii Środa Wlkp. Pojedynek zakończył się zwycięstwem KS Sokół Kleczew 1-0.

17 sierpnia  na Stadionie Miejskim w Kleczewie odbyło się spotkanie  3. kolejki  III Ligi - Grupa II pomiędzy drużynami KS Sokół Kleczew  i Polonii Środa Wlkp. Pojedynek zakończył się zwycięstwem KS Sokół Kleczew 1-0.

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 18 starć zespół Polonii Środa Wlkp. wygrał sześć razy, ale więcej przegrywał, bo osiem razy. Cztery mecze zakończyły się remisem.

Od pierwszych minut drużyna KS Sokół Kleczew zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Polonii Środa Wlkp. była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Wysiłki podejmowane przez drużynę KS Sokół Kleczew w końcu przyniosły efekt bramkowy. Po pół godzinie gry bramkę zdobył Emanuel Mikołajczyk.

W 40. minucie żółtą kartkę otrzymał Tomasz Kowalczuk z zespołu KS Sokół Kleczew. W tej samej minucie Dominik Domagalski został zmieniony przez Alberta Żerkowskiego. W trzeciej minucie doliczonego czasu gry żółtą kartkę dostał Mikołaj Witkowski, zawodnik Polonii Środa Wlkp..

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny KS Sokół Kleczew.

W pierwszych sekundach drugiej połowy spotkania arbiter przyznał żółtą kartkę Piotrowi Skrobosińskiemu z Polonii Środa Wlkp.. W 53. minucie czerwoną kartkę po drugiej żółtej dostał Piotr Skrobosiński, osłabiając zespół Polonii Środa Wlkp. Pierwszą żółtą kartkę dostał ten zawodnik w 46. minucie.

Między 60. a 85. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom Polonii Środa Wlkp. i jedną drużynie przeciwnej. Na 10 minut przed zakończeniem pojedynku w drużynie Polonii Środa Wlkp. doszło do zmiany. Filip Lasocha wszedł za Damiana Buczmę. W 89. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną dostał Bartosz Bartkowiak osłabiając zespół Polonii Środa Wlkp. Wcześniejszą kartkę ten piłkarz dostał w 81. minucie.

W 89. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Jakuba Giełdę z Polonii Środa Wlkp., a w szóstej minucie doliczonego czasu meczu Alberta Żerkowskiego z drużyny przeciwnej. W drugiej połowie nie padły bramki.

Zespół KS Sokół Kleczew zdominował rywali na boisku. Przeprowadził o wiele więcej groźnych ataków na bramkę przeciwników, oddał jeden celny strzał. Wyjątkowa nieporadność napastników Polonii Środa Wlkp. była aż nadto widoczna. W ciągu 90 minut meczu nie oddali żadnego celnego strzału.

Sędzia pokazał sześć żółtych kartek i dwie czerwone zawodnikom Polonii Środa Wlkp., a piłkarzom KS Sokół Kleczew przyznał trzy żółte.

Zespół KS Sokół Kleczew w pierwszej połowie dokonał jednej zmiany. Natomiast drużyna Polonii Środa Wlkp. w drugiej połowie dokonała pięciu zmian.