KS Sokół Kleczew - KP Starogard Gdański 1-1 (1-1). 31. kolejka III Ligi - Grupa II

28 maja na Stadionie Miejskim w Kleczewie odbył się pojedynek 31. kolejki III Ligi - Grupa II pomiędzy drużynami KS Sokół Kleczew i KP Starogard Gdański. Starcie zakończyło się remisem 1-1.

28 maja  na Stadionie Miejskim w Kleczewie odbył się pojedynek  31. kolejki  III Ligi - Grupa II pomiędzy drużynami KS Sokół Kleczew  i KP Starogard Gdański. Starcie zakończyło się remisem 1-1.

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą osiem razy. Zespół KS Sokół Kleczew wygrał aż cztery razy, zremisował trzy, a przegrał tylko raz.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. W pierwszych minutach meczu piłkarze KP Starogard Gdański nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 12. minucie na listę strzelców wpisał się Arkadiusz Korpalski.

Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom KS Sokół Kleczew: Adrianowi Kaliszanowi w 20. i Emanuelowi Mikołajczykowi w 26. minucie. Emanuel Mikołajczyk z KS Sokół Kleczew w 27. minucie dostał drugą żółtą, a następnie czerwoną kartkę i musiał opuścić boisko. Wcześniej ten zawodnik został ukarany w 26. minucie.

Zespół KP Starogard Gdański długo cieszył się prowadzeniem. Trwało to aż 33 minuty, jednak drużyna KS Sokół Kleczew doprowadziła do remisu. Gola strzelił Marcel Koziorowski. Pierwsza połowa zakończyła się remisem.

Sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom KS Sokół Kleczew: Krzysztofowi Kołodziejowi w 48. i Marcelowi Koziorowskiemu w 59. minucie. W 63. minucie Krzysztof Kołodziej został zmieniony przez Mikołaja Zawistowskiego.

W tej samej minucie trener KS Sokół Kleczew postanowił bronić wyniku i postawił na defensywę. Za napastnika Krzysztofa Kołodzieja wszedł Oleksandr Nasonov, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła zespołowi KS Sokół Kleczew utrzymać remis. Między 63. a 81. minutą, boisko opuścili piłkarze KS Sokół Kleczew: Krzysztof Kołodziej, Dominik Domagalski, Dominik Domagalski, na ich miejsce weszli: Krzysztof Biegański, Otoka Omasombo, Iwo Nowierski. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Pawła Kowalczyka, Daniela Sławińskiego zajęli: Michał Wohlert, Konrad Kleinschmidt. W 66. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Arkadiusza Korpalskiego z KP Starogard Gdański, a w 87. minucie Mikołaja Zawistowskiego z drużyny przeciwnej.

W drugiej połowie nie padły bramki.

Sędzia pokazał pięć żółtych kartek oraz jedną czerwoną zawodnikom KS Sokół Kleczew, a piłkarzom KP Starogard Gdański przyznał jedną żółtą.

Drużyna KS Sokół Kleczew w drugiej połowie dokonała pięciu zmian. Natomiast zespół KP Starogard Gdański w drugiej połowie dokonał dwóch zmian.