KS Błękitni Stargard - SKS Bałtyk Gdynia 1-1 (0-0). 2. kolejka III Ligi - Grupa II

12 sierpnia na Stadionie Miejskim w Stargardzie odbył się pojedynek 2. kolejki III Ligi - Grupa II pomiędzy drużynami Błękitnych Stargard i Bałtyku Gdynia. Mecz zakończył się remisem 1-1.

12 sierpnia  na Stadionie Miejskim w Stargardzie odbył się pojedynek  2. kolejki  III Ligi - Grupa II pomiędzy drużynami Błękitnych Stargard  i Bałtyku Gdynia. Mecz zakończył się remisem 1-1.

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą trzy razy. Drużyna Błękitnych Stargard wygrała jeden raz, zremisowała dwa, nie przegrywając żadnego meczu.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. Między 14. a 35. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Błękitnych Stargard i jedną drużynie przeciwnej.

W 40. minucie za Adama Gołuńskiego wszedł Filip Lukasik. W ostatniej minucie pierwszej połowy w zespole Błękitnych Stargard doszło do zmiany. Sebastian Ginter wszedł za Bartosza Nowickiego. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Wysiłki podejmowane przez drużynę Błękitnych Stargard w końcu przyniosły efekt bramkowy. W 57. minucie bramkę zdobył Damian Niedojad.

W 73. minucie Marcel Sluga został zmieniony przez Mikołaja Kośnika, co miało wzmocnić jedenastkę Bałtyku Gdynia. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Oskara Ryka na Mateusza Ogrodowskiego. Na dziewięć minut przed zakończeniem spotkania sędzia pokazał kartkę Konradowi Skuzie z Błękitnych Stargard. Chwilę później trener Błękitnych Stargard postanowił bronić wyniku. W 82. minucie postawił na defensywę. Za napastnika Damiana Niedojada wszedł Grzegorz Tarasewicz, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Niestety, starania trenera spaliły na panewce. Drużyna Błękitnych Stargard nie obroniła wyniku i ostatecznie zremisowała spotkanie. W 85. minucie na listę strzelców wpisał się Igor Jankowski.

Na trzy minuty przed zakończeniem pojedynku arbiter ukarał kartką Mikołaja Kośnika, zawodnika Bałtyku Gdynia. W 90. minucie w jedenastce Bałtyku Gdynia doszło do zmiany. Jan Klimek wszedł za Igora Jankowskiego. Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-1.

Z przebiegu meczu nie wynikało, że jedna z drużyn będzie potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Posiadanie piłki rozłożyło się równomiernie na obie drużyny. Remis od samego początku „wisiał w powietrzu”. Obie drużyny utrzymywały się przy piłce praktycznie tyle samo czasu. Mecz był bardzo wyrównany, od pierwszej do ostatniej minuty.

Sędzia w pierwszej połowie przyznał dwie żółte kartki piłkarzom Błękitnych Stargard, a w drugiej jedną. Zawodnicy Bałtyku Gdynia otrzymali w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, natomiast w drugiej dostali tyle samo.

Obie drużyny wykorzystały wszystkie zmiany.