KP Starogard Gdański - JKS Jarota Jarocin 1-3 (0-1). 30. kolejka III Ligi - Grupa II

W spotkaniu 30. kolejki III Ligi - Grupa II, które rozegrane zostało 21 maja, drużyna KP Starogard Gdański przegrała z Jarotą Jarocin 1-3 (0-1). Starcie odbyło się na Stadionie Miejskim im. Kazimierza Deyny w Starogardzie Gdanskim.

W  spotkaniu 30. kolejki  III Ligi - Grupa II, które rozegrane zostało 21 maja, drużyna KP Starogard Gdański przegrała  z Jarotą Jarocin  1-3 (0-1). Starcie odbyło się na Stadionie Miejskim im. Kazimierza Deyny w Starogardzie Gdanskim.

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na osiem pojedynków zespół Jaroty Jarocin wygrał trzy razy i tyle samo razy przegrywał. Dwa mecze zakończyły się remisem.

Od pierwszych minut drużyna Jaroty Jarocin zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki KP Starogard Gdański była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Między 31. a 40. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom KP Starogard Gdański i jedną drużynie przeciwnej.

Piotr Skokowski wywołał eksplozję radości wśród kibiców Jaroty Jarocin, zdobywając bramkę w 45. minucie spotkania. W tej samej minucie Michał Wohlert został zmieniony przez Arkadiusza Korpalskiego.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Jaroty Jarocin.

Zespół KP Starogard Gdański ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała jedenastka Jaroty Jarocin, strzelając kolejnego gola. Po godzinie gry na listę strzelców wpisał się Patryk Rzepka.

W 64. minucie boisko opuścili zawodnicy KP Starogard Gdański: Paweł Kowalczyk, Marcin Wiśniewski, a na ich miejsce weszli Konrad Kleinschmidt, Konrad Kleinschmidt.

W tej samej minucie swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Piotr Skokowski z Jaroty Jarocin. W 75. minucie sędzia pokazał kartkę Marcinowi Konopce z Jaroty Jarocin.

Piłkarze KP Starogard Gdański odpowiedzieli strzeleniem gola. W 83. minucie bramkę pocieszenia zdobył Serhiy Napolov.

Na cztery minuty przed zakończeniem meczu kartką został ukarany Szymon Komendziński, zawodnik Jaroty Jarocin. W 90. minucie w drużynie Jaroty Jarocin doszło do zmiany. Piotr Jakubowski wszedł za Krzysztofa Bartoszaka. Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 1-3.

Jedenastka Jaroty Jarocin zdominowała rywali na boisku. Przeprowadziła o wiele więcej groźnych ataków na bramkę przeciwników, oddała sześć celnych strzałów.

Sędzia przyznał dwie żółte kartki piłkarzom KP Starogard Gdański, natomiast zawodnikom Jaroty Jarocin pokazał trzy.

Drużyna KP Starogard Gdański wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast zespół Jaroty Jarocin w drugiej połowie wymienił czterech zawodników.