JKS Jarota Jarocin - KS Stolem Gniewino 2-2 (1-0). 31. kolejka III Ligi - Grupa II

28 maja na Stadionie Miejskim w Jarocinie odbyło się starcie 31. kolejki III Ligi - Grupa II pomiędzy drużynami Jaroty Jarocin i Stolemu Gniewino. Mecz zakończył się remisem 2-2.

28 maja  na Stadionie Miejskim w Jarocinie odbyło się starcie  31. kolejki  III Ligi - Grupa II pomiędzy drużynami Jaroty Jarocin  i Stolemu Gniewino. Mecz zakończył się remisem 2-2.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Po nieciekawym początku meczu to zawodnicy Jaroty Jarocin otworzyli wynik. Na kwadrans przed końcem pierwszej połowy bramkę zdobył Kacper Szymankiewicz.

W 39. minucie za czerwoną kartkę zszedł z boiska Bartłomiej Żynel osłabiając tym samym drużynę Stolemu Gniewino. W tej samej minucie Marcin Jeżowski został zmieniony przez Marcina Skowronka. Między 44. a 45. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Stolemu Gniewino i jedną drużynie przeciwnej.

W ostatniej minucie pierwszej połowy w zespole Stolemu Gniewino doszło do zmiany. Krystian Patok wszedł za Kamila Patelczyka. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Jaroty Jarocin.

Wysiłki podejmowane przez zespół Stolemu Gniewino w końcu przyniosły efekt bramkowy. W 47. minucie gola wyrównującego strzelił Krystian Patok.

W 72. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Arkadiusza Klareckiego ze Stolemu Gniewino, a w 75. minucie Antoniego Prałata z drużyny przeciwnej.

W 77. minucie do własnej bramki trafił zawodnik Jaroty Jarocin Jędrzej Ludwiczak. Chwilę później trener Stolemu Gniewino postanowił bronić wyniku. W 80. minucie postawił na defensywę. Za pomocnika Tomasza Kotwicę wszedł Paweł Sobczyński, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Niestety, starania trenera spaliły na panewce. Drużyna Stolemu Gniewino nie obroniła wyniku i ostatecznie zremisowała mecz.

W 88. minucie w drużynie Jaroty Jarocin doszło do zmiany. Piotr Stachowiak wszedł za Marcina Maćkowiaka.

Piłkarze Jaroty Jarocin odpowiedzieli zdobyciem bramki. W tej samej minucie Kacper Szymankiewicz ponownie pokonał bramkarza zmieniając wynik na 2-2.

W doliczonym czasie gry w zespole Stolemu Gniewino doszło do zmiany. Jakub Styn wszedł za Oskara Ryka. Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-2.

Arbiter pokazał dwie żółte kartki oraz jedną czerwoną zawodnikom Stolemu Gniewino w pierwszej połowie, natomiast w drugiej jedną żółtą. Piłkarze drużyny przeciwnej otrzymali w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, w drugiej także jedną.

Drużyna Jaroty Jarocin w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast zespół Stolemu Gniewino wymienił czterech graczy.