Jarota Jarocin - Unia Janikowo 1-1 (0-1). 3. kolejka III Ligi - Grupa II

W pojedynku 3. kolejki III Ligi - Grupa II, który rozegrany został 17 sierpnia, jedenastka Jaroty Jarocin zremisowała z Unią Janikowo 1-1 (0-1). Spotkanie odbyło się na Stadionie Miejskim w Jarocinie.

W  pojedynku 3. kolejki  III Ligi - Grupa II, który rozegrany został 17 sierpnia, jedenastka Jaroty Jarocin zremisowała  z Unią Janikowo  1-1 (0-1). Spotkanie odbyło się na Stadionie Miejskim w Jarocinie.

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą sześć razy. Zespół Unii Janikowo wygrał aż trzy razy, zremisował dwa, a przegrał tylko raz.

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. W 38. minucie kartkę obejrzał Adam Kujawski z zespołu Unii Janikowo.

Wysiłki podejmowane przez jedenastkę Unii Janikowo w końcu przyniosły efekt bramkowy. W tej samej minucie na listę strzelców wpisał się Adam Kujawski.

Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom Unia Janikowo: Hiromasie Yamakawie w 43. minucie i Kacprowi Wojtyszynowi w pierwszej minucie doliczonego czasu. W 45. minucie Piotr Skokowski został zmieniony przez Szymona Soińskiego. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Unii Janikowo.

Jedyną kartkę w drugiej połowie sędzia pokazał Kacprowi Szaflarskiemu z Jaroty Jarocin. Była to 54. minuta starcia.

Drużyna Unii Janikowo niedługo cieszyła się prowadzeniem. Trwało to 20 minut, jedenastka Jaroty Jarocin doprowadziła do remisu. Gola strzelił Krzysztof Bartoszak. Między 61. a 83. minutą, boisko opuścili zawodnicy Jaroty Jarocin: Emil Jedraszak, Mikołaj Jankowski, Kacper Szaflarski, na ich miejsce weszli: Dominik Konopacki, Marcin Konopka, Igor Rybarczyk. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Camila Villarreala, Hiromasy Yamakawy, Adama Kujawskiego zajęli: Takato Sakai, Dawid Zaborowski, Gracjan Szpucha.

Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 1-1.

Arbiter przyznał jedną żółtą kartkę piłkarzom Jaroty Jarocin, a zawodnikom Unii Janikowo pokazał trzy.

Drużyna Jaroty Jarocin wymieniła czterech zawodników. Natomiast zespół Unii Janikowo w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany.