28. kolejka 2. ligi: Rozwój Katowice - Olimpia Elbląg 0-1 (0-0)

13 kwietnia w Katowicach odbył się pojedynek 28. kolejki polskiej 2. ligi pomiędzy drużynami Rozwoju i Olimpii Elbląg. Starcie zakończyło się zwycięstwem Olimpii Elbląg 1-0.

T. Lewandowski 85'

Od pierwszych minut zespół Olimpii Elbląg zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Rozwoju była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

W 64. minucie Mateusz Wrzesień został zmieniony przez Daniela Paszka. W 67. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Tomasza Lewandowskiego z Olimpii Elbląg, a w 80. minucie Marcina Kowalskiego z drużyny przeciwnej.

Między 68. a 85. minutą, boisko opuścili zawodnicy Rozwoju: Rafał Kuliński, Przemyslaw Monka, na ich miejsce weszli: Konrad Andrzejczak, Damian Niedojad. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Michała Fidziukiewicza, Oleksiego Pytulyaka zajęli: Cezary Demianiuk, Damain Szuprytowski.

Jedyną bramkę meczu dla Olimpii Elbląg zdobył Tomasz Lewandowski w 85. minucie.

Sebastian Madejski
80′ Marcin Kowalski