28. kolejka 2. ligi: Energetyk ROW Rybnik - KS SKRA Częstochowa 0-0

W spotkaniu 28. kolejki polskiej 2. ligi, które rozegrane zostało 13 kwietnia, drużyna ROW-u Rybnik zremisowała ze SKRA Częstochowa 0-0.

28. kolejka Polska - 2. liga
2019-04-13 16:00 | Stadion: Stadion MOSiR | Arbiter: D. Sylwestrzak
Energetyk ROW Rybnik
KS SKRA Częstochowa
0
0

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się remisem.

Od pierwszych minut drużyna SKRA Częstochowa zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu ROW-u Rybnik była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 70. minucie Kamil Spratek został zastąpiony przez Mateusza Bukowca. Między 70. a 85. minutą, boisko opuścili zawodnicy ROW-u Rybnik: Bartosz Kunat, Bartosz Giełażyn, Michal Rostkowski, na ich miejsce weszli: Damian Koleczko, Mateusz Mazurek, Krzysztof Koch. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Dawida Niedbały, Krzysztofa Napory, Piotra Nocona zajęli: Michał Kieca, Bartosz Skowron, Sebastian Siwek.

Od 75. minuty arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom gospodarzy.

Dawid Niedbała
84′ Michal Rostkowski
Piotr Nocoń
Kamil Spratek
Adam Olejnik
90′ Przemysław Brychlik
Kamil Zalewski
Bartosz Giełażyn
Damian Nowak

Sędzia nie ukarał piłkarzy gości żadną kartką, natomiast zawodnikom ROW-u Rybnik pokazał trzy żółte.

Drużyna ROW-u Rybnik w drugiej połowie dokonała czterech zmian.

Natomiast jedenastka gości w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.

Już w najbliższą sobotę zespół SKRA Częstochowa zawalczy o kolejne punkty u siebie. Jego przeciwnikiem będzie CWKS Resovia. Tego samego dnia Ruch Chorzów będzie gościć zespół ROW-u Rybnik.