Wybrzeże Rewalskie Rewal - Flota Świnoujście 1-2 (0-0). 1. kolejka IV ligi zach. - pom.

W spotkaniu 1. kolejki IV ligi zach. - pom., które rozegrane zostało 6 sierpnia, zespół Wybrzeża Rewal przegrał z Flotą Świnoujście 1-2 (0-0).

W  spotkaniu 1. kolejki  IV ligi zach. - pom., które rozegrane zostało 6 sierpnia, zespół Wybrzeża Rewal przegrał  z Flotą Świnoujście  1-2 (0-0).

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem jedenastki Floty Świnoujście.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Floty Świnoujście w piątej minucie spotkania, gdy Krystian Peda strzelił pierwszego gola.

Dmytro Shevchuk wywołał eksplozję radości wśród kibiców Floty Świnoujście, zdobywając kolejną bramkę w 23. minucie pojedynku. Jedyną kartkę w pierwszej połowie sędzia pokazał Mariuszowi Heltowi z drużyny Floty Świnoujście. Była to 31. minuta meczu.

Piłkarze Wybrzeża Rewal odpowiedzieli strzeleniem gola. W 42. minucie bramkę kontaktową zdobył Karol Lawa.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-2.

Na kwadrans przed zakończeniem spotkania arbiter ukarał kartką Blazeja Jezierskiego, zawodnika Floty Świnoujście. Jedenastce Wybrzeża Rewal zabrakło czasu, żeby zadać decydujący cios i spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem zespołu Floty Świnoujście.

Sędzia nie ukarał piłkarzy Wybrzeża Rewal żadną kartką, natomiast zawodnikom Floty Świnoujście przyznał dwie żółte.

Drużyna Wybrzeża Rewal nie skorzystała ze zmian. Zespół Floty Świnoujście także nie skorzystał ze zmian.