WKS Rasel Dygowo - KS Gwardia Koszalin 1-1 (0-0). 1. kolejka IV ligi zach. - pom.

9 sierpnia odbył się pojedynek 1. kolejki IV ligi zach. - pom. pomiędzy drużynami Raselu Dygowo i Gwardii Koszalin. Mecz zakończył się remisem 1-1.

9 sierpnia  odbył się pojedynek  1. kolejki  IV ligi zach. - pom. pomiędzy drużynami Raselu Dygowo  i Gwardii Koszalin. Mecz zakończył się remisem 1-1.

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą pięć razy. Jedenastka Gwardii Koszalin wygrała aż trzy razy, zremisowała dwa, nie przegrywając żadnego meczu.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. W 13. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Daniela Wojciechowskiego z Gwardii Koszalin, a w 23. minucie Aleksandra Szulca z drużyny przeciwnej.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Gwardii Koszalin w 31. minucie spotkania, gdy Fabian Walaszczyk zdobył pierwszą bramkę. Na dziewięć minut przed zakończeniem pierwszej połowy sędzia pokazał kartkę Jakubowi Karpinskiemu z drużyny Gwardii Koszalin.

Zespół Raselu Dygowo wyrównał wynik meczu. W 44. minucie gola wyrównującego strzelił Łukasz Włodarczyk.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom Rasel Dygowo: Slawomirowi Kukielewskiemu w 85. i Dawidowi Szymańskiemu w 90. minucie. Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 1-1.

Sędzia pokazał trzy żółte kartki zawodnikom Raselu Dygowo, natomiast piłkarzom Gwardii Koszalin przyznał dwie.

Jedenastka Raselu Dygowo nie skorzystała ze zmian. Drużyna Gwardii Koszalin również nie skorzystała ze zmian.