WKS Rasel Dygowo - Błękitni II Stargard 3-3 (0-0). 32. kolejka IV ligi zach. - pom.

21 maja odbyło się starcie 32. kolejki IV ligi zach. - pom. pomiędzy drużynami Raselu Dygowo i Błękitnych II Stargard. Pojedynek zakończył się remisem 3-3.

21 maja  odbyło się starcie  32. kolejki  IV ligi zach. - pom. pomiędzy drużynami Raselu Dygowo  i Błękitnych II Stargard. Pojedynek zakończył się remisem 3-3.

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą siedem razy. Zespół Raselu Dygowo wygrał aż trzy razy, zremisował tyle samo, a przegrał tylko raz.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. W pierwszych minutach meczu to piłkarze Raselu Dygowo otworzyli wynik. W 11. minucie na listę strzelców wpisał się Piotr Czapka.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Raselu Dygowo w 23. minucie spotkania, gdy Jakub Poznański strzelił drugiego gola. Jedyną kartkę w meczu arbiter przyznał Michałowi Szczyrbie z Błękitnych II Stargard. Była to 33. minuta spotkania.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 2-0.

Po przerwie rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W 51. minucie wynik na 3-0 podwyższył Hubert Górka.

Sędzia nie ukarał piłkarzy Raselu Dygowo żadną kartką, natomiast zawodnikom Błękitnych II Stargard pokazał jedną żółtą.

Jedenastka Raselu Dygowo nie skorzystała ze zmian. Drużyna Błękitnych II Stargard także nie skorzystała ze zmian.