Wieża Postomino - MKP Szczecinek 4-1 (0-0). 2. kolejka IV ligi zach. - pom.

13 sierpnia odbył się mecz 2. kolejki IV ligi zach. - pom. pomiędzy drużynami Wieży Postomino i MKP Szczecinek. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Wieży Postomino 4-1.

13 sierpnia  odbył się mecz  2. kolejki  IV ligi zach. - pom. pomiędzy drużynami Wieży Postomino  i MKP Szczecinek. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Wieży Postomino 4-1.

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą pięć razy. Zespół MKP Szczecinek wygrał dwa razy, zremisował tyle samo, a przegrał tylko raz.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. W pierwszych minutach meczu zawodnicy Wieży Postomino nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 11. minucie bramkę zdobył Fabian Słowiński.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Wieży Postomino w 23. minucie spotkania, gdy Wojciech Wójcik strzelił drugiego gola. Między 31. a 41. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom MKP Szczecinek i jedną drużynie przeciwnej.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 2-0.

Fabian Słowiński wywołał eksplozję radości wśród kibiców Wieży Postomino, zdobywając kolejną bramkę w 56. minucie starcia.

Zawodnicy MKP Szczecinek odpowiedzieli strzeleniem gola. W 67. minucie na listę strzelców wpisał się Maciej Gora.

Jedyną kartkę w drugiej połowie arbiter przyznał Fabianowi Słowińskiemu z Wieży Postomino. Była to 78. minuta meczu.

Piłkarze obu drużyn obejrzeli po dwie żółte kartki.

Jedenastka Wieży Postomino nie skorzystała ze zmian. Zespół MKP Szczecinek również nie skorzystał ze zmian.