Vineta Wolin - MKP Szczecinek 4-0 (0-0). 31. kolejka IV ligi zach. - pom.

14 maja odbył się mecz 31. kolejki IV ligi zach. - pom. pomiędzy drużynami Vinety Wolin i MKP Szczecinek. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Vinety Wolin 4-0.

14 maja  odbył się mecz  31. kolejki  IV ligi zach. - pom. pomiędzy drużynami Vinety Wolin  i MKP Szczecinek. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Vinety Wolin 4-0.

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 13 starć zespół MKP Szczecinek wygrał trzy razy, ale więcej przegrywał, bo pięć razy. Pięć meczów zakończyło się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Vinety Wolin w 13. minucie spotkania, gdy Kamil Wisniewski strzelił pierwszego gola.

Zespół MKP Szczecinek ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała jedenastka Vinety Wolin, zdobywając kolejną bramkę. W 34. minucie wynik na 2-0 podwyższył Bartłomiej Babiak.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 2-0.

W 51. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Gracjana Kuśmierka z Vinety Wolin, a w 62. minucie Daniela Szymanskiego z drużyny przeciwnej.

Maciej Ignasiak wywołał eksplozję radości wśród kibiców Vinety Wolin, strzelając kolejnego gola w 73. minucie pojedynku.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Vinety Wolin w 90. minucie spotkania, gdy Radoslaw Cyburt zdobył czwartą bramkę. Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 4-0.

Piłkarze obu drużyn dostali po jednej żółtej kartce.

Drużyna Vinety Wolin nie skorzystała ze zmian. Zespół MKP Szczecinek także nie skorzystał ze zmian.