Vineta Wolin - KS Zefir Wyszewo 6-0 (0-0). 38. kolejka IV ligi zach. - pom.

W spotkaniu 38. kolejki IV ligi zach. - pom., które rozegrane zostało 25 czerwca, zespół Vinety Wolin wysoko wygrał z Zefir Wyszewem 6-0 (0-0).

W  spotkaniu 38. kolejki  IV ligi zach. - pom., które rozegrane zostało 25 czerwca, zespół Vinety Wolin wysoko wygrał  z Zefir Wyszewem  6-0 (0-0).

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Jedenastka Vinety Wolin wygrała dwa razy, nie przegrywając żadnego spotkania.

Od pierwszych minut jedenastka Zefir Wyszewa zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Vinety Wolin była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Vinety Wolin w 23. minucie spotkania, gdy Bartłomiej Babiak strzelił pierwszego gola.

Jedenastka Zefir Wyszewa ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna Vinety Wolin, zdobywając kolejną bramkę. Na 10 minut przed zakończeniem pierwszej połowy pokonał bramkarza Kamil Wisniewski.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 2-0.

Po przerwie rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W 56. minucie Kamil Wisniewski ponownie trafił do bramki zmieniając wynik na 3-0.

Maciej Ignasiak wywołał eksplozję radości wśród kibiców Vinety Wolin, strzelając kolejnego gola w 64. minucie starcia.

W 76. minucie swoją trzecią bramkę w tym meczu zdobył Kamil Wisniewski z Vinety Wolin.

W ostatnich minutach spotkania na murawie stadionu atmosfera była rozgrzana. Gola na 6-0 strzelił po raz czwarty na trzy minuty przed zakończeniem pojedynku Kamil Wisniewski.

Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 6-0.

Zespół Vinety Wolin nie skorzystał ze zmian. Jedenastka Zefir Wyszewa także nie skorzystała ze zmian.