Sokół Karlino - KP Chemik Police 1-3 (0-0). 32. kolejka IV ligi zach. - pom.

21 maja odbyło się spotkanie 32. kolejki IV ligi zach. - pom. pomiędzy drużynami Sokoła Karlino i KP Chemik Police. Starcie zakończyło się zwycięstwem KP Chemik Police 3-1.

21 maja  odbyło się spotkanie  32. kolejki  IV ligi zach. - pom. pomiędzy drużynami Sokoła Karlino  i KP Chemik Police. Starcie zakończyło się zwycięstwem KP Chemik Police 3-1.

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą trzy razy. Drużyna KP Chemik Police wygrała aż trzy razy, nie przegrywając żadnego spotkania.

Od pierwszych minut drużyna KP Chemik Police zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Sokoła Karlino była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Po nieciekawym początku meczu zawodnicy Sokoła Karlino nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 24. minucie na listę strzelców wpisał się Jakub Jermołowicz.

W 31. minucie bramkę samobójczą strzelił zawodnik Sokoła Karlino Damian Więckowski. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy KP Chemik Police w 55. minucie spotkania, gdy Dawid Drumlak zdobył drugą bramkę.

Zespół Sokoła Karlino ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała jedenastka KP Chemik Police, strzelając kolejnego gola. Na 24 minuty przed zakończeniem drugiej połowy zmusił do kapitulacji bramkarza Patryk Michaleczko.

Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 1-3.

Zespół Sokoła Karlino nie skorzystał ze zmian. Drużyna KP Chemik Police także nie skorzystała ze zmian.