Olimp Gościno - Wieża Postomino 2-3 (0-0). 31. kolejka IV ligi zach. - pom.

W meczu 31. kolejki IV ligi zach. - pom., który rozegrany został 14 maja, drużyna Olimpu Gościno przegrała z Wieżą Postomino 2-3 (0-0).

W  meczu 31. kolejki  IV ligi zach. - pom., który rozegrany został 14 maja, drużyna Olimpu Gościno przegrała  z Wieżą Postomino  2-3 (0-0).

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Jedenastka Wieży Postomino wygrała aż cztery razy, nie przegrywając żadnego spotkania.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. W pierwszych minutach meczu to piłkarze Olimpu Gościno otworzyli wynik. W 11. minucie bramkę zdobył Bartosz Stadnik.

Zawodnicy Wieży Postomino odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 22. minucie na listę strzelców wpisał się Wojciech Wójcik.

Dalsze wysiłki podejmowane przez zespół Wieży Postomino przyniosły efekt bramkowy. Gola na 1-2 strzelił po raz drugi na trzy minuty przed zakończeniem pierwszej połowy Wojciech Wójcik.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-2.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Wieży Postomino w 51. minucie spotkania, gdy Andrzej Łyszyk zdobył trzecią bramkę. W 55. minucie kartkę dostał Marcin Nowicki, zawodnik Olimpu Gościno.

W końcu rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. Na pół godziny przed końcowym gwizdkiem Bartosz Stadnik ponownie pokonał bramkarza zmieniając wynik na 2-3.

Między 81. a 90. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Olimpu Gościno oraz dwie drużynie przeciwnej. Drużynie Olimpu Gościno zabrakło czasu, żeby zadać decydujący cios i spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem jedenastki Wieży Postomino.

Sędzia przyznał trzy żółte kartki piłkarzom Olimpu Gościno, natomiast zawodnikom Wieży Postomino pokazał dwie.

Zespół Olimpu Gościno nie skorzystał ze zmian. Drużyna Wieży Postomino również nie skorzystała ze zmian.