Olimp Gościno - OKS Iskierka Szczecin 1-2 (0-0). 2. kolejka IV ligi zach. - pom.

13 sierpnia odbyło się spotkanie 2. kolejki IV ligi zach. - pom. pomiędzy drużynami Olimpu Gościno i Iskierki Szczecin. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Iskierki Szczecin 2-1.

13 sierpnia  odbyło się spotkanie  2. kolejki  IV ligi zach. - pom. pomiędzy drużynami Olimpu Gościno  i Iskierki Szczecin. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Iskierki Szczecin 2-1.

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Jedenastka Iskierki Szczecin wygrała dwa razy, zremisowała raz, a przegrała tylko raz.

Od pierwszych minut jedenastka Iskierki Szczecin zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Olimpu Gościno była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Olimpu Gościno w 25. minucie spotkania, gdy Bartosz Stadnik strzelił pierwszego gola.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-0.

W 56. minucie arbiter pokazał kartkę Pawłowi Jałoszyńskiemu, zawodnikowi Iskierki Szczecin.

Zespół Iskierki Szczecin wyrównał wynik meczu. W 65. minucie bramkę wyrównującą zdobył Jakub Pozyczka.

Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Olimp Gościno: Michalowi Kowalczykowi w 88. i Sebastianowi Dondajowi w 90. minucie.

W ostatnich minutach spotkania na murawie stadionu kibice domagali się kolejnych bramek. W trzeciej minucie doliczonego czasu gry wynik ustalił Tomasz Antczak.

Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 1-2.

Piłkarze Olimpu Gościno dostali w meczu dwie żółte kartki, a ich przeciwnicy jedną.

Jedenastka Olimpu Gościno nie skorzystała ze zmian. Drużyna Iskierki Szczecin również nie skorzystała ze zmian.