Olimp Gościno - KS Gwardia Koszalin 3-3 (0-0). 38. kolejka IV ligi zach. - pom.

25 czerwca odbył się pojedynek 38. kolejki IV ligi zach. - pom. pomiędzy drużynami Olimpu Gościno i Gwardii Koszalin. Starcie zakończyło się remisem 3-3.

25 czerwca  odbył się pojedynek  38. kolejki  IV ligi zach. - pom. pomiędzy drużynami Olimpu Gościno  i Gwardii Koszalin. Starcie zakończyło się remisem 3-3.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Gwardii Koszalin w 14. minucie spotkania, gdy Jakub Kucab strzelił pierwszego gola.

Jedenastka Olimpu Gościno ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół Gwardii Koszalin, zdobywając kolejną bramkę. W 34. minucie na listę strzelców wpisał się Daniel Chyla.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Piłkarze Olimpu Gościno odpowiedzieli strzeleniem gola. W 56. minucie bramkę kontaktową zdobył Karol Grochowski.

Jedyną kartkę w meczu arbiter pokazał Danielowi Chyli z Gwardii Koszalin. Była to 62. minuta spotkania.

Dalsze wysiłki podejmowane przez drużynę Olimpu Gościno przyniosły efekt bramkowy. W 67. minucie Adrian Rutkowski wyrównał wynik meczu.

Mateusz Myslinski wywołał eksplozję radości wśród kibiców Gwardii Koszalin, strzelając kolejnego gola w 77. minucie meczu.

Zawodnicy Olimpu Gościno nie zrazili się bieżącą sytuacją na boisku. Ruszyli do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki niedługo przyniosły efekt. W doliczonym czasie gry Adrian Rutkowski ponownie pokonał bramkarza zmieniając wynik na 3-3.

Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 3-3.

Sędzia nie ukarał piłkarzy Olimpu Gościno żadną kartką, natomiast zawodnikom Gwardii Koszalin przyznał jedną żółtą.

Jedenastka Olimpu Gościno nie skorzystała ze zmian. Drużyna Gwardii Koszalin także nie skorzystała ze zmian.