OKS Jeziorak Załom - KS Gwardia Koszalin 2-5 (0-0). 32. kolejka IV ligi zach. - pom.

21 maja odbyło się spotkanie 32. kolejki IV ligi zach. - pom. pomiędzy drużynami Jezioraka Załom i Gwardii Koszalin. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Gwardii Koszalin 5-2.

21 maja  odbyło się spotkanie  32. kolejki  IV ligi zach. - pom. pomiędzy drużynami Jezioraka Załom  i Gwardii Koszalin. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Gwardii Koszalin 5-2.

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Drużyna Gwardii Koszalin wygrała dwa razy, nie przegrywając żadnego spotkania.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Gwardii Koszalin w 11. minucie spotkania, gdy Mateusz Wroblewski zdobył pierwszą bramkę.

Drużyna Jezioraka Załom ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół Gwardii Koszalin, strzelając kolejnego gola. W 23. minucie Mateusz Wroblewski ponownie trafił do bramki zmieniając wynik na 0-2.

Pod koniec pierwszej połowy rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W 34. minucie na listę strzelców wpisał się Daniel Chyla.

W 42. minucie swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Daniel Chyla z Gwardii Koszalin. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 0-4.

W 55. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Szymona Jakubowskiego z Jezioraka Załom, a w 66. minucie Adriana Pytlewskiego z drużyny przeciwnej.

Wiktor Sawicki wywołał eksplozję radości wśród kibiców Gwardii Koszalin, strzelając kolejnego gola w 72. minucie meczu. W 76. minucie sędzia przyznał żółtą kartkę Adrianowi Hartlebowi z Gwardii Koszalin.

Piłkarze Jezioraka Załom szybko odpowiedzieli zdobyciem bramki. Na 12 minut przed zakończeniem spotkania pierwszego gola dla zawodników Jezioraka Załom strzelił Adrian Chodorowski.

W 81. minucie swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Adrian Chodorowski z Jezioraka Załom. W 90. minucie czerwoną kartkę obejrzał Adrian Hartleb, tym samym drużyna Gwardii Koszalin musiała końcówkę grać w dziesiątkę, mimo to zdołała jeszcze poprawić wynik.

Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 2-5.

Piłkarze Gwardii Koszalin dostali w meczu dwie żółte kartki oraz jedną czerwoną, natomiast ich przeciwnicy jedną żółtą.

Zespół Jezioraka Załom nie skorzystał ze zmian. Drużyna Gwardii Koszalin również nie skorzystała ze zmian.