MKS Dąb Dębno - Błękitni II Stargard 2-2 (0-0). 38. kolejka IV ligi zach. - pom.

W spotkaniu 38. kolejki IV ligi zach. - pom., które rozegrane zostało 25 czerwca, zespół MKS Dąb Dębno zremisował z Błękitnymi II Stargard 2-2 (0-0).

W  spotkaniu 38. kolejki  IV ligi zach. - pom., które rozegrane zostało 25 czerwca, zespół MKS Dąb Dębno zremisował  z Błękitnymi II Stargard  2-2 (0-0).

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Jedenastka Błękitnych II Stargard wygrała jeden raz, zremisowała raz, nie przegrywając żadnego spotkania.

Od pierwszych minut drużyna Błękitnych II Stargard zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki MKS Dąb Dębno była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Mateusz Jakubowski z Błękitnych II Stargard. Była to 32. minuta starcia.

Na początku drugiej połowy piłkarze Błękitnych II Stargard nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 54. minucie bramkę zdobył Marcin Konopski.

W 62. minucie kartkę obejrzał Piotr Rymar z zespołu MKS Dąb Dębno.

Jedenastka MKS Dąb Dębno wyrównała wynik meczu. Na 23 minuty przed zakończeniem drugiej połowy na listę strzelców wpisał się Krzysztof Filipowicz.

Niedługo po stracie gola drużyna Błękitnych II Stargard znów trafiła do bramki rywala. W 71. minucie na listę strzelców wpisał się Jaroslaw Piskorz.

Zespół Błękitnych II Stargard krótko cieszył się prowadzeniem. Trwało to tylko sześć minut, ponieważ drużyna MKS Dąb Dębno doprowadziła do remisu. Gola strzelił Tymoteusz Bonczek. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 2-2.

Zawodnicy obu drużyn otrzymali po jednej żółtej kartce.

Jedenastka MKS Dąb Dębno nie skorzystała ze zmian. Zespół Błękitnych II Stargard również nie skorzystał ze zmian.