MGLKS Mechanik Bobolice - Wieża Postomino 4-3 (0-0). 1. kolejka IV ligi zach. - pom.

6 sierpnia odbył się pojedynek 1. kolejki IV ligi zach. - pom. pomiędzy drużynami Mechanika Bobolice i Wieży Postomino. Starcie zakończyło się zwycięstwem Mechanika Bobolice 4-3.

6 sierpnia  odbył się pojedynek  1. kolejki  IV ligi zach. - pom. pomiędzy drużynami Mechanika Bobolice  i Wieży Postomino. Starcie zakończyło się zwycięstwem Mechanika Bobolice 4-3.

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą trzy razy. Drużyna Mechanika Bobolice wygrała dwa razy, a przegrała tylko raz.

Od pierwszych minut zespół Wieży Postomino zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Mechanika Bobolice była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Po nieciekawym początku meczu to piłkarze Mechanika Bobolice otworzyli wynik. W 23. minucie na listę strzelców wpisał się Karol Jabłoński.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-0.

Jedenastka Mechanika Bobolice nie skorzystała ze zmian. Drużyna Wieży Postomino również nie skorzystała ze zmian.