KS Zefir Wyszewo - MKS Dąb Dębno 1-3 (0-0). 31. kolejka IV ligi zach. - pom.

W spotkaniu 31. kolejki IV ligi zach. - pom., które rozegrane zostało 14 maja, jedenastka Zefir Wyszewa przegrała z MKS Dąb Dębno 1-3 (0-0).

W  spotkaniu 31. kolejki  IV ligi zach. - pom., które rozegrane zostało 14 maja, jedenastka Zefir Wyszewa przegrała  z MKS Dąb Dębno  1-3 (0-0).

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Zespół MKS Dąb Dębno wygrał dwa razy, nie przegrywając żadnego spotkania.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. W pierwszych minutach meczu to zawodnicy Zefir Wyszewa otworzyli wynik. W 11. minucie bramkę zdobył Sylwester Blaszczyk.

Piłkarze MKS Dąb Dębno odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 22. minucie gola wyrównującego strzelił Krzysztof Filipowicz.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników MKS Dąb Dębno w 43. minucie spotkania, gdy Krzysztof Filipowicz zdobył drugą bramkę. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-2.

W 56. minucie swojego trzeciego gola w tym meczu strzelił Krzysztof Filipowicz z MKS Dąb Dębno. Jedyną kartkę w meczu dostał Ernest Gras z MKS Dąb Dębno. Była to 72. minuta pojedynku.

Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 1-3.

Arbiter nie ukarał piłkarzy Zefir Wyszewa żadną kartką, natomiast zawodnikom MKS Dąb Dębno przyznał jedną żółtą.

Drużyna Zefir Wyszewa nie skorzystała ze zmian. Jedenastka MKS Dąb Dębno także nie skorzystała ze zmian.