KS Pogoń Połczyn Zdrój - WKS Rasel Dygowo 1-1 (0-0). 38. kolejka IV ligi zach. - pom.

25 czerwca odbyło się starcie 38. kolejki IV ligi zach. - pom. pomiędzy drużynami Pogoń Połczyn Zdrój i Raselu Dygowo. Mecz zakończył się remisem 1-1.

25 czerwca  odbyło się starcie  38. kolejki  IV ligi zach. - pom. pomiędzy drużynami Pogoń Połczyn Zdrój  i Raselu Dygowo. Mecz zakończył się remisem 1-1.

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Zespół Raselu Dygowo wygrał dwa razy, zremisował tyle samo, nie przegrywając żadnego spotkania.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. W szóstej minucie sędzia ukarał żółtą kartką Jakuba Grafa z Raselu Dygowo, a w 15. minucie Kordiana Rudzinskiego z drużyny przeciwnej.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Pogoń Połczyn Zdrój w 31. minucie spotkania, gdy Jakub Stupak strzelił pierwszego gola. Na trzy minuty przed zakończeniem pierwszej połowy kartką został ukarany Andrzej Szczesny, zawodnik Pogoń Połczyn Zdrój.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-0.

W 56. minucie sędzia pokazał kartkę Jakubowi Stupakowi z Pogoń Połczyn Zdrój.

Piłkarze Raselu Dygowo w końcu odpowiedzieli zdobyciem bramki. Na 23 minuty przed zakończeniem drugiej połowy wynik ustalił Michał Szubert.

Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom Rasel Dygowo: Marcinowi Becmerowi w 76. i Rafalowi Załodze w 85. minucie. Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Sędzia pokazał dwie żółte kartki zawodnikom Pogoń Połczyn Zdrój w pierwszej połowie, a w drugiej jedną. Piłkarze drużyny przeciwnej dostali w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, natomiast w drugiej dwie.

Zespół Pogoń Połczyn Zdrój nie skorzystał ze zmian. Drużyna Raselu Dygowo także nie skorzystała ze zmian.