KS Pogoń Połczyn Zdrój - Vineta Wolin 0-4 (0-0). 32. kolejka IV ligi zach. - pom.

W meczu 32. kolejki IV ligi zach. - pom., który rozegrany został 21 maja, jedenastka Pogoń Połczyn Zdrój przegrała wysoko z Vinetą Wolin 0-4 (0-0).

W  meczu 32. kolejki  IV ligi zach. - pom., który rozegrany został 21 maja, jedenastka Pogoń Połczyn Zdrój przegrała wysoko  z Vinetą Wolin  0-4 (0-0).

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Drużyna Vinety Wolin wygrała aż cztery razy, nie przegrywając żadnego meczu.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. W 13. minucie sędzia pokazał kartkę Michalowi Roszczykowi z Vinety Wolin.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Vinety Wolin w 25. minucie spotkania, gdy Kryspin Lesniak strzelił pierwszego gola. W 34. minucie arbiter pokazał kartkę Andrzejowi Szczesnemu, zawodnikowi Pogoń Połczyn Zdrój.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 0-1.

W 56. minucie sędzia ukarał kartką Radoslawa Cyburta, piłkarza Vinety Wolin.

Zespół Pogoń Połczyn Zdrój ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna Vinety Wolin, zdobywając kolejną bramkę. Na 25 minut przed zakończeniem drugiej połowy wynik na 0-2 podwyższył Kamil Wisniewski.

Bartłomiej Babiak wywołał eksplozję radości wśród kibiców Vinety Wolin, strzelając kolejnego gola w 77. minucie starcia.

W ostatnich minutach spotkania na boisku emocje piłkarzy dorównywały tym na trybunach. W 88. minucie na listę strzelców wpisał się Kacper Zmudz.

W doliczonym czasie gry arbiter przyznał kartkę Adrianowi Pietrzeli z jedenastki Pogoń Połczyn Zdrój. Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 0-4.

Sędzia ukarał żółtymi kartkami dwóch zawodników Pogoń Połczyn Zdrój. Pokazał im jedną żółtą kartkę w pierwszej i jedną w drugiej połowie meczu. Piłkarze Vinety Wolin obejrzeli jedną żółtą kartkę w pierwszej i jedną w drugiej części meczu.

Drużyna Pogoń Połczyn Zdrój nie skorzystała ze zmian. Jedenastka Vinety Wolin także nie skorzystała ze zmian.