KS Orzeł Wałcz - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3-1 (0-0). 2. kolejka IV ligi zach. - pom.

W spotkaniu 2. kolejki IV ligi zach. - pom., które rozegrane zostało 13 sierpnia, jedenastka Orła Wałcz wygrała z Wybrzeżem Rewal 3-1 (0-0).

W  spotkaniu 2. kolejki  IV ligi zach. - pom., które rozegrane zostało 13 sierpnia, jedenastka Orła Wałcz wygrała  z Wybrzeżem Rewal  3-1 (0-0).

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem zespołu Orła Wałcz.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. W 13. minucie kartkę obejrzał Daniel Popiołek z drużyny Orła Wałcz.

Wysiłki podejmowane przez zespół Orła Wałcz w końcu przyniosły efekt bramkowy. Na kwadrans przed końcem pierwszej połowy bramkę zdobył Patryk Steciak.

Drużyna Wybrzeża Rewal ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała jedenastka Orła Wałcz, strzelając kolejnego gola. W 45. minucie wynik na 2-0 podwyższył Karol Kowalik.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 2-0.

W 52. minucie sędzia ukarał kartką Kacpra Aleksiuka, zawodnika Wybrzeża Rewal.

W 56. minucie swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Patryk Steciak z Orła Wałcz. W 62. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Cezarego Buraka z Orła Wałcz, a w 78. minucie Tomasza Zolę z drużyny przeciwnej.

Piłkarze Wybrzeża Rewal w końcu odpowiedzieli strzeleniem gola. W 87. minucie wynik ustalił Karol Lawa.

Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 3-1.

Zawodnicy obu drużyn dostali po dwie żółte kartki.

Zespół Orła Wałcz nie skorzystał ze zmian. Jedenastka Wybrzeża Rewal również nie skorzystała ze zmian.