KS Orzeł Wałcz - Ina Goleniów 0-2 (0-0). 32. kolejka IV ligi zach. - pom.

21 maja odbył się mecz 32. kolejki IV ligi zach. - pom. pomiędzy drużynami Orła Wałcz i Inej Goleniów. Starcie zakończyło się zwycięstwem Inej Goleniów 2-0.

21 maja  odbył się mecz  32. kolejki  IV ligi zach. - pom. pomiędzy drużynami Orła Wałcz  i Inej Goleniów. Starcie zakończyło się zwycięstwem Inej Goleniów 2-0.

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą siedem razy. Zespół Inej Goleniów wygrał aż sześć razy, zremisował raz, nie przegrywając żadnego meczu.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. W 12. minucie gola samobójczego strzelił zawodnik Orła Wałcz Marek Hermanowicz.

Jedyną kartkę w meczu dostał Vincenzo Riccio z drużyny Orła Wałcz. Była to 22. minuta pojedynku. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 0-1.

Sędzia nie ukarał piłkarzy Inej Goleniów żadną kartką, natomiast zawodnikom Orła Wałcz przyznał jedną żółtą.

Zespół Orła Wałcz nie skorzystał ze zmian. Jedenastka Inej Goleniów również nie skorzystała ze zmian.