KS Gwardia Koszalin - KS Pogoń Połczyn Zdrój 1-0 (0-0). 31. kolejka IV ligi zach. - pom.

W pojedynku 31. kolejki IV ligi zach. - pom., który rozegrany został 14 maja, zespół Gwardii Koszalin wygrał z Pogoń Połczyn Zdrój 1-0 (0-0).

W  pojedynku 31. kolejki  IV ligi zach. - pom., który rozegrany został 14 maja, zespół Gwardii Koszalin wygrał  z Pogoń Połczyn Zdrój  1-0 (0-0).

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Jedenastka Gwardii Koszalin wygrała dwa razy, nie przegrywając żadnego meczu.

Od pierwszych minut jedenastka Pogoń Połczyn Zdrój zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Gwardii Koszalin była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. W 23. minucie kartkę dostał Grzegorz Wawrenczuk z Pogoń Połczyn Zdrój.

Jedynego gola meczu strzelił Wiktor Sawicki dla zespołu Gwardii Koszalin. Bramka padła w tej samej minucie. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

W 56. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Maksymiliana Darosza z Pogoń Połczyn Zdrój, a w 71. minucie Cezarego Zalewskiego z drużyny przeciwnej.

Sędzia przyznał jedną żółtą kartkę piłkarzom Gwardii Koszalin, a zawodnikom Pogoń Połczyn Zdrój pokazał dwie.

Drużyna Gwardii Koszalin nie skorzystała ze zmian. Jedenastka Pogoń Połczyn Zdrój także nie skorzystała ze zmian.