Ina Goleniów - MKS Darłovia Darłowo 2-2 (0-0). 38. kolejka IV ligi zach. - pom.

25 czerwca odbyło się spotkanie 38. kolejki IV ligi zach. - pom. pomiędzy drużynami Inej Goleniów i Darłovii Darłowo. Starcie zakończyło się remisem 2-2.

25 czerwca  odbyło się spotkanie  38. kolejki  IV ligi zach. - pom. pomiędzy drużynami Inej Goleniów  i Darłovii Darłowo. Starcie zakończyło się remisem 2-2.

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą pięć razy. Drużyna Inej Goleniów wygrała aż trzy razy, zremisowała raz, a przegrała tylko raz.

Od pierwszych minut jedenastka Darłovii Darłowo zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Inej Goleniów była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Po nieciekawym początku meczu to piłkarze Darłovii Darłowo otworzyli wynik. W 24. minucie bramkę zdobył Batlomiej Fastyn.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 0-1.

Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach po przerwie, a już padł kolejny gol w tym spotkaniu. W 48. minucie wpakował piłkę do siatki rywali Tomasz Sosinski.

Zawodnicy Inej Goleniów szybko odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 54. minucie na listę strzelców wpisał się Piotr Winogrodzki.

Między 62. a 84. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując cztery żółte kartki zawodnikom Darłovii Darłowo i trzy drużynie przeciwnej.

Dalsze wysiłki podejmowane przez zespół Inej Goleniów przyniosły efekt bramkowy. W 87. minucie gola wyrównującego strzelił Maciej Zabicki.

W 90. minucie kartkę dostał Batlomiej Fastyn, piłkarz Darłovii Darłowo. Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 2-2.

Zawodnicy Inej Goleniów obejrzeli w meczu trzy żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy pięć.

Drużyna Inej Goleniów nie skorzystała ze zmian. Zespół Darłovii Darłowo również nie skorzystał ze zmian.