Ina Goleniów - HKS Hutnik Szczecin 0-3 (0-0). 31. kolejka IV ligi zach. - pom.

14 maja odbyło się spotkanie 31. kolejki IV ligi zach. - pom. pomiędzy drużynami Inej Goleniów i Hutnika Szczecin. Starcie zakończyło się zwycięstwem Hutnika Szczecin 3-0.

14 maja  odbyło się spotkanie  31. kolejki  IV ligi zach. - pom. pomiędzy drużynami Inej Goleniów  i Hutnika Szczecin. Starcie zakończyło się zwycięstwem Hutnika Szczecin 3-0.

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 17 pojedynków drużyna Hutnika Szczecin wygrała osiem razy i tyle samo razy przegrywała. Jeden mecz zakończył się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Daniel Augusto wywołał eksplozję radości wśród kibiców Hutnika Szczecin, zdobywając bramkę w 13. minucie spotkania.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Hutnika Szczecin w 22. minucie spotkania, gdy Daniel Augusto strzelił drugiego gola. W 34. minucie arbiter pokazał żółtą kartkę Danielowi Augustowi z zespołu Hutnika Szczecin.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 0-2.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Hutnika Szczecin w 56. minucie spotkania, gdy Hubert Siluk zdobył trzecią bramkę. Po godzinie gry żółtą kartkę dostał Tomasz Borucki, piłkarz Inej Goleniów.

W 66. minucie za czerwoną kartkę zszedł z boiska Maciej Zabicki osłabiając tym samym drużynę Inej Goleniów. Między 68. a 80. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom Hutnika Szczecin i jedną drużynie przeciwnej. Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 0-3.

Sędzia przyznał dwie żółte kartki oraz jedną czerwoną zawodnikom Inej Goleniów, a piłkarzom Hutnika Szczecin pokazał cztery żółte.

Zespół Inej Goleniów nie skorzystał ze zmian. Drużyna Hutnika Szczecin również nie skorzystała ze zmian.