HKS Hutnik Szczecin - KS Zefir Wyszewo 6-0 (0-0). 32. kolejka IV ligi zach. - pom.

W pojedynku 32. kolejki IV ligi zach. - pom., który rozegrany został 21 maja, zespół Hutnika Szczecin wysoko wygrał z Zefir Wyszewem 6-0 (0-0).

W  pojedynku 32. kolejki  IV ligi zach. - pom., który rozegrany został 21 maja, zespół Hutnika Szczecin wysoko wygrał  z Zefir Wyszewem  6-0 (0-0).

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Drużyna Hutnika Szczecin wygrała dwa razy, nie przegrywając żadnego spotkania.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Kacper Karman wywołał eksplozję radości wśród kibiców Hutnika Szczecin, strzelając gola w 13. minucie starcia.

Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom Hutnik Szczecin: Rafalowi Bakunowi w 22. i Krystianowi Ziolkowskiemu w 36. minucie. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Hutnika Szczecin w 55. minucie spotkania, gdy Lukasz Kondraciuk zdobył drugą bramkę.

W końcu rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. Na 24 minuty przed zakończeniem drugiej połowy wynik na 3-0 podwyższył Pawel Marczuk.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Hutnika Szczecin w 71. minucie spotkania, gdy Dominik Grochowski strzelił czwartego gola.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Hutnika Szczecin w 78. minucie spotkania, gdy Daniel Augusto zdobył piątą bramkę.

W ostatnich minutach spotkania na boisku atmosfera była rozgrzana. W 88. minucie Daniel Augusto po raz drugi zdobył bramkę zmieniając wynik na 6-0.

Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 6-0.

Sędzia nie ukarał zawodników Zefir Wyszewa żadną kartką, natomiast piłkarzom Hutnika Szczecin przyznał dwie żółte.

Drużyna Hutnika Szczecin nie skorzystała ze zmian. Jedenastka Zefir Wyszewa także nie skorzystała ze zmian.