HKS Hutnik Szczecin - Flota Świnoujście 1-4 (0-0). 38. kolejka IV ligi zach. - pom.

W pojedynku 38. kolejki IV ligi zach. - pom., który rozegrany został 25 czerwca, jedenastka Hutnika Szczecin przegrała z Flotą Świnoujście 1-4 (0-0).

W  pojedynku 38. kolejki  IV ligi zach. - pom., który rozegrany został 25 czerwca, jedenastka Hutnika Szczecin przegrała  z Flotą Świnoujście  1-4 (0-0).

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą trzy razy. Zespół Floty Świnoujście wygrał dwa razy, zremisował raz, nie przegrywając żadnego meczu.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. W pierwszych minutach meczu to zawodnicy Floty Świnoujście otworzyli wynik. W 13. minucie na listę strzelców wpisał się Kostiantyn Karaman.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Floty Świnoujście w 25. minucie spotkania, gdy Adam Wiejkuc zdobył drugą bramkę.

Kostiantyn Karaman wywołał eksplozję radości wśród kibiców Floty Świnoujście, strzelając kolejnego gola w 42. minucie starcia. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 0-3.

W końcu rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W 67. minucie wynik na 0-4 podwyższył Krystian Peda.

Zawodnicy Hutnika Szczecin szybko odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 76. minucie gola pocieszenia strzelił Adrian Krzywicki.

Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 1-4.

Drużyna Hutnika Szczecin nie skorzystała ze zmian. Jedenastka Floty Świnoujście również nie skorzystała ze zmian.