Gavia Choszczno - KS Orzeł Wałcz 1-4 (0-0). 1. kolejka IV ligi zach. - pom.

W starciu 1. kolejki IV ligi zach. - pom., które rozegrane zostało 6 sierpnia, zespół Gavii Choszczno przegrał z Orłem Wałcz 1-4 (0-0).

W  starciu 1. kolejki  IV ligi zach. - pom., które rozegrane zostało 6 sierpnia, zespół Gavii Choszczno przegrał  z Orłem Wałcz  1-4 (0-0).

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem jedenastki Orła Wałcz.

Od pierwszych minut zespół Orła Wałcz zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Gavii Choszczno była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Wysiłki podejmowane przez zespół Orła Wałcz w końcu przyniosły efekt bramkowy. W 83. minucie na listę strzelców wpisał się Patryk Steciak.

Drużyna Gavii Choszczno nie skorzystała ze zmian. Jedenastka Orła Wałcz także nie skorzystała ze zmian.