Flota Świnoujście - WKS Rasel Dygowo 1-0 (0-0). 31. kolejka IV ligi zach. - pom.

14 maja odbyło się spotkanie 31. kolejki IV ligi zach. - pom. pomiędzy drużynami Floty Świnoujście i Raselu Dygowo. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Floty Świnoujście 1-0.

14 maja  odbyło się spotkanie  31. kolejki  IV ligi zach. - pom. pomiędzy drużynami Floty Świnoujście  i Raselu Dygowo. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Floty Świnoujście 1-0.

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą trzy razy. Drużyna Floty Świnoujście wygrała aż trzy razy, nie przegrywając żadnego meczu.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Jedynego gola meczu strzelił Krystian Peda dla drużyny Floty Świnoujście. Bramka padła w tej samej minucie.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-0.

Jedenastka Floty Świnoujście nie skorzystała ze zmian. Zespół Raselu Dygowo także nie skorzystał ze zmian.