Flota Świnoujście - HKS Hutnik Szczecin 5-0 (0-0). 2. kolejka IV ligi zach. - pom.

13 sierpnia odbył się mecz 2. kolejki IV ligi zach. - pom. pomiędzy drużynami Floty Świnoujście i Hutnika Szczecin. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Floty Świnoujście 5-0.

13 sierpnia  odbył się mecz  2. kolejki  IV ligi zach. - pom. pomiędzy drużynami Floty Świnoujście  i Hutnika Szczecin. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Floty Świnoujście 5-0.

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Drużyna Floty Świnoujście wygrała aż trzy razy, zremisowała raz, nie przegrywając żadnego meczu.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Floty Świnoujście w 12. minucie spotkania, gdy Blazej Jezierski strzelił pierwszego gola.

Drużyna Hutnika Szczecin ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół Floty Świnoujście, zdobywając kolejną bramkę. W 23. minucie wynik na 2-0 podwyższył Damian Staniszewski.

Pod koniec pierwszej połowy rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W 34. minucie Damian Staniszewski po raz drugi zdobył bramkę zmieniając wynik na 3-0.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Mariusz Helt z jedenastki Floty Świnoujście. Była to 41. minuta spotkania.

Michal Stasiak wywołał eksplozję radości wśród kibiców Floty Świnoujście, strzelając kolejnego gola w 45. minucie starcia. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 4-0.

W 56. minucie sędzia przyznał kartkę Krystianowi Mazurkowi z Hutnika Szczecin.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Floty Świnoujście w 74. minucie spotkania, gdy Dawid Drumlak zdobył piątą bramkę. Na 12 minut przed zakończeniem pojedynku kartką został ukarany Adrian Krzywicki, zawodnik Hutnika Szczecin.

Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 5-0.

Piłkarze Floty Świnoujście otrzymali w meczu jedną żółtą kartkę, natomiast ich przeciwnicy dwie.

Jedenastka Floty Świnoujście nie skorzystała ze zmian. Drużyna Hutnika Szczecin również nie skorzystała ze zmian.