Błękitni II Stargard - Kluczevia Stargard Szczeciński 0-1 (0-0). 2. kolejka IV ligi zach. - pom.

13 sierpnia odbyło się spotkanie 2. kolejki IV ligi zach. - pom. pomiędzy drużynami Błękitnych II Stargard i Kluczevii Stargard. Mecz zakończył się zwycięstwem Kluczevii Stargard 1-0.

13 sierpnia  odbyło się spotkanie  2. kolejki  IV ligi zach. - pom. pomiędzy drużynami Błękitnych II Stargard  i Kluczevii Stargard. Mecz zakończył się zwycięstwem Kluczevii Stargard 1-0.

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą sześć razy. Drużyna Kluczevii Stargard wygrała aż pięć razy, zremisowała raz, nie przegrywając żadnego meczu.

Od pierwszych minut jedenastka Kluczevii Stargard zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Błękitnych II Stargard była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedynego gola meczu strzelił Michał Magnuski dla jedenastki Kluczevii Stargard. Bramka padła w tej samej minucie.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Między 56. a 87. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Kluczevii Stargard i jedną drużynie przeciwnej.

Arbiter pokazał jedną żółtą kartkę piłkarzom Błękitnych II Stargard, natomiast zawodnikom Kluczevii Stargard przyznał dwie.

Zespół Błękitnych II Stargard nie skorzystał ze zmian. Drużyna Kluczevii Stargard także nie skorzystała ze zmian.