Biali Sądów - WKS Rasel Dygowo 2-2 (0-0). 2. kolejka IV ligi zach. - pom.

13 sierpnia odbył się mecz 2. kolejki IV ligi zach. - pom. pomiędzy drużynami Białych Sądów i Raselu Dygowo. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2.

13 sierpnia  odbył się mecz  2. kolejki  IV ligi zach. - pom. pomiędzy drużynami Białych Sądów  i Raselu Dygowo. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2.

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą pięć razy. Jedenastka Białych Sądów wygrała dwa razy, zremisowała tyle samo, a przegrała tylko raz.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Raselu Dygowo w 12. minucie spotkania, gdy Aleksander Szulc strzelił pierwszego gola.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 0-1.

Jedenastka Białych Sądów ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna Raselu Dygowo, zdobywając kolejną bramkę. W 53. minucie wynik na 0-2 podwyższył Mikołaj Duwe.

Zawodnicy Białych Sądów szybko odpowiedzieli strzeleniem gola. W 62. minucie bramkę kontaktową zdobył Michal Swiercz.

W 67. minucie kartkę otrzymał Mateusz Zaniewicz z Raselu Dygowo.

W 76. minucie swojego drugiego gola w tym meczu strzelił Michal Swiercz z Białych Sądów. Na 12 minut przed zakończeniem pojedynku kartką został ukarany Kacper Błaż, piłkarz Białych Sądów.

Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 2-2.

Zawodnicy obu drużyn obejrzeli po jednej żółtej kartce.

Zespół Białych Sądów nie skorzystał ze zmian. Jedenastka Raselu Dygowo także nie skorzystała ze zmian.