Biali Sądów - Flota Świnoujście 1-4 (0-0). 32. kolejka IV ligi zach. - pom.

22 maja odbyło się starcie 32. kolejki IV ligi zach. - pom. pomiędzy drużynami Białych Sądów i Floty Świnoujście. Mecz zakończył się zwycięstwem Floty Świnoujście 4-1.

22 maja  odbyło się starcie  32. kolejki  IV ligi zach. - pom. pomiędzy drużynami Białych Sądów  i Floty Świnoujście. Mecz zakończył się zwycięstwem Floty Świnoujście 4-1.

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Jedenastka Floty Świnoujście wygrała dwa razy, nie przegrywając żadnego spotkania.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Kostiantyn Karaman wywołał eksplozję radości wśród kibiców Floty Świnoujście, zdobywając bramkę w 13. minucie spotkania.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 0-1.

Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach po przerwie, a już padł kolejny gol w tym spotkaniu. W pierwszych sekundach drugiej połowy spotkania zmusił do kapitulacji bramkarza Michal Stasiak.

Piłkarze Białych Sądów szybko odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 56. minucie na listę strzelców wpisał się Aron Michalak.

W 65. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Sebastiana Inczewskiego z Białych Sądów, a w 68. minucie Krystiana Pedę z drużyny przeciwnej.

Pod koniec meczu rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. Na kwadrans przed zakończeniem starcia wynik na 1-3 podwyższył Dawid Adamski.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Floty Świnoujście w 87. minucie spotkania, gdy Krystian Peda strzelił czwartego gola. W 90. minucie kartkę dostał Maciej Wiecek, piłkarz Białych Sądów.

Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 1-4.

Zawodnicy Białych Sądów dostali w meczu dwie żółte kartki, a ich przeciwnicy jedną.

Jedenastka Białych Sądów nie skorzystała ze zmian. Drużyna Floty Świnoujście również nie skorzystała ze zmian.