Bałtyk Koszalin - Gavia Choszczno 10-0 (0-0). 2. kolejka IV ligi zach. - pom.

W meczu 2. kolejki IV ligi zach. - pom., który rozegrany został 13 sierpnia, drużyna Bałtyku Koszalin wysoko wygrała z Gavią Choszczno 10-0 (0-0).

W  meczu 2. kolejki  IV ligi zach. - pom., który rozegrany został 13 sierpnia, drużyna Bałtyku Koszalin wysoko wygrała  z Gavią Choszczno  10-0 (0-0).

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem zespołu Bałtyku Koszalin.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Bałtyku Koszalin w 12. minucie spotkania, gdy Michał Czenko strzelił pierwszego gola.

W 21. minucie sędzia pokazał kartkę Marcelowi Kmiecowi z drużyny Gavii Choszczno.

Dawid Gruchała-Węsierski wywołał eksplozję radości wśród kibiców Bałtyku Koszalin, zdobywając kolejną bramkę w 23. minucie pojedynku.

Pod koniec pierwszej połowy rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. Po pół godzinie gry pokonał bramkarza Adrian Cybula.

W 34. minucie swojego drugiego gola w tym meczu strzelił Dawid Gruchała-Węsierski z Bałtyku Koszalin.

W 37. minucie swoją trzecią bramkę w tym meczu zdobył Dawid Gruchała-Węsierski z Bałtyku Koszalin.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Bałtyku Koszalin w 42. minucie spotkania, gdy Adrian Cybula strzelił szóstego gola.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Bałtyku Koszalin w 44. minucie spotkania, gdy Filip Głasek zdobył siódmą bramkę. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Arbiter nie ukarał zawodników Bałtyku Koszalin żadną kartką, natomiast piłkarzom Gavii Choszczno przyznał jedną żółtą.

Drużyna Bałtyku Koszalin nie skorzystała ze zmian. Jedenastka Gavii Choszczno również nie skorzystała ze zmian.