Victoria Ostrzeszów - Korona Piaski 3-3 (0-0). 32. kolejka IV ligi wielkopolskiej

21 maja odbyło się spotkanie 32. kolejki IV ligi wielkopolskiej pomiędzy drużynami Victorii Ostrzeszów i Korony Piaski. Pojedynek zakończył się remisem 3-3.

21 maja  odbyło się spotkanie  32. kolejki  IV ligi wielkopolskiej pomiędzy drużynami Victorii Ostrzeszów  i Korony Piaski. Pojedynek zakończył się remisem 3-3.

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Drużyna Korony Piaski wygrała jeden raz, zremisowała trzy, nie przegrywając żadnego meczu.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. W pierwszych minutach meczu to zawodnicy Korony Piaski otworzyli wynik. W 13. minucie bramkę zdobył Patryk Draszczyk.

Piłkarze Victorii Ostrzeszów nawiązali walkę i doprowadzili do remisu jeszcze w pierwszej połowie. W 22. minucie na listę strzelców wpisał się Michał Mazurek.

W 31. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Igora Skowrona z Korony Piaski, a w 42. minucie Mikolaja Obsadnego z drużyny przeciwnej. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Tuż po przerwie drużyna Victorii Ostrzeszów pokazała swoją wyższość. W 46. minucie Przemysław Dubiel dał prowadzenie swojemu zespołowi.

Jedenastka Victorii Ostrzeszów niedługo cieszyła się prowadzeniem. Trwało to 17 minut, drużyna Korony Piaski doprowadziła do remisu. Gola strzelił Hubert Szymczak. Na 24 minuty przed zakończeniem drugiej połowy kartkę dostał Mikolaj Dorsz, zawodnik Korony Piaski.

Pod koniec meczu rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W 82. minucie Michał Mazurek ponownie pokonał bramkarza zmieniając wynik na 3-2.

W doliczonym czasie gry kartkę dostał Maciej Mikulski z zespołu Victorii Ostrzeszów.

W ostatnich minutach spotkania na murawie stadionu atmosfera była rozgrzana. W doliczonej pierwszej minucie starcia wynik ustalił Igor Skowron.

Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 3-3.

Piłkarze obu drużyn otrzymali po dwie żółte kartki.

Jedenastka Victorii Ostrzeszów nie skorzystała ze zmian. Drużyna Korony Piaski także nie skorzystała ze zmian.