SKP Słupca - KSS Kotwica Kórnik 2-5 (0-0). 32. kolejka IV ligi wielkopolskiej

W meczu 32. kolejki IV ligi wielkopolskiej, który rozegrany został 21 maja, drużyna SKP Słupca przegrała z Kotwicą Kórnik 2-5 (0-0).

W  meczu 32. kolejki  IV ligi wielkopolskiej, który rozegrany został 21 maja, drużyna SKP Słupca przegrała  z Kotwicą Kórnik  2-5 (0-0).

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Jedenastka Kotwicy Kórnik wygrała dwa razy, nie przegrywając żadnego spotkania.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. W pierwszych minutach meczu to zawodnicy SKP Słupca otworzyli wynik. W 13. minucie bramkę zdobył Igor Kuźniewski.

Zespół Kotwicy Kórnik ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała jedenastka SKP Słupca, strzelając kolejnego gola. W 25. minucie wpakował piłkę do siatki rywali Igor Sarnowski.

W 42. minucie kartkę dostał Robert Zdunek, piłkarz SKP Słupca. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 2-0.

Jedyną kartkę w drugiej połowie sędzia pokazał Bartoszowi Przybyli z zespołu SKP Słupca. Była to 56. minuta spotkania.

Arbiter nie ukarał zawodników Kotwicy Kórnik żadną kartką, natomiast piłkarzom SKP Słupca przyznał dwie żółte.

Drużyna SKP Słupca nie skorzystała ze zmian. Jedenastka Kotwicy Kórnik również nie skorzystała ze zmian.